loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wynajęcie VIP domów, mieszkań. VIP- hotel w Lwowie

C dołączeniem VIP transportu Lwow
C dołączeniem VIP transportu, z osobistym przewodnikiem

Odwiedzicie bardzo ciekawe i zamknięte dla ogólnego przeglądu miejsca, was czekają unikalne wycieczki. Oprócz ciekawego programu, poziom VIP zakłada, oczywiście, odpowiedni poziom komfortu i wygody. Uwzględniając wszystkie niuanse, obowiązkowo zdziwimy was kilku wariantami niestandardowego VIP towarzyszenia.

Bee Travel poleca
Latanie samolotem Lwow
Latanie samolotem

Przeglądowy polot wokół Lwowa (30 min.)

Trasa po zamkach obwodu Lwowskiego:  Zamek w Olesku, Zamek w Złoczowie, Zamek w Podhorcach, Poczajów (40-60 min.)

Lwów - Truskawiec (źródła leczniczych wód) z lądowaniem w Drohobyczu (40-45 min.)

Lwów - Sławsko (Karpaty) - Lwów (40-60 min.)

Bee Travel poleca
Lot balonem Lwów
Lot balonem

Lwów i okolicy. Drugie miasta za pragnieniem Zleceniodawcy.

1784 w Lwowie był uruchomiony pierwszy w świecie balon z automatycznym palnikiem na płynnym paliwie dla podgrzewania powietrza w balonie.

Bee Travel poleca

   Nie wszyscy turyści, przyjeżdżając do Lwowa na odpoczynek, zgadzają się mieszkać w numerze hotelowym, pewni z nich życzą mieszkać w bardziej komfortowych warunkach, bez względu na to czy przyjechali oni do miasta na kilka dni czy tygodniów. Jednak, managerów agencji turystycznej Bee Travel podobne życzenia całkiem nie zaskoczą i dla nich nie jest problemem ani wynajęcie VIP mieszkań, ani wynajęcie VIP domów w Lwowie. Wam wystarczy powiedzieć swoje życzenia, jakim powinno być mieszkanie i nasi managerzy obowiązkowo znajdą odpowiedni wariant.

    Agencja turystyczna Bee Travel już dawno zajmuje się organizacją VIP odpoczynku dla turystów z całego świata, toż znamy, gdzie znajdują się szykowne apartamenty w Lwowie, które zdolne spłatać nawet najbardziej wymagających gości. Nie jest dla naszej kompanii problemem i wynajęcie VIP transportu na ten wypadek, jeśli będziecie życzyli poznawać zabytki miasta samodzielnie. Poza tym, wynajęcie VIP transportu jest doskonałym wariantem dla gości, które nie chcą mieszkać w śródmieściu, a oddają przewagę domom na okolicy czy za miastem. Oferujemy swoim klientom tylko lepsze mieszkania, domy i apartamenty, żeby nic nie psuło ich przepiękne wrażenia od pobytu w Lwowie. Który by obiekt wy nie potrzebowali, dla nas nie stanie się problemem jego wynajem. VIP- hotel, dom, samochód czy apartamenty managerzy Bee Travel znajdą dla was w krótkich termiach.

Dla ekskluzywnych gości

    Dla gości miasta, którzy chcą uzyskać jak najwięcej komfortu, zestaw uslug na najwyższym poziomie, możliwość poczuć się wyjątkowo, proponujemy zamawianie VIP wypoczynku na stronie biura podróży Bee Travel. Dla turystów z wymaganiami - towarzyszenie indywidualnego przewodniczącego, rezerwacja VIP- hoteli, restauracji, modnych kawiarni, organizacja imprez i rozrywek. Tylko najlepsze we Lwowie apartamenty i hotele, samochody klasy biznes, najbardziej ekscytujące imprezy i show - dla ekskluzywnych gości.

Wynajem VIP- domów we Lwowie

    Jeśli planujesz przyjechać do Lwowa i nie chcesz, oszczędzać na swoim wypoczynku, rezerwuj na stronie internetowej Bee Travel wynajem VIP- mieszkań. Usługa ta pozwala czuć się w czasie wakacji, tak wygodnie, jak w domu, bo wynajem VIP- domów oznacza ekskluzywne warunki zamieszkania, dostępność niezbędnych urządzeń i elektroniki, dogodną lokalizację mieszkania w mieście. Aby poruszać się po mieście i jego okolicach można wynająć VIP samochód z kierowcą, i będzie można dostać się wszędzie i w dowolnym momencie.

VIP usług dla ekskluzywnych gości Lwowa

    Chcesz otrzymać za swoje pieniądze maksimum komfortu i usługi na najwyższym poziomie? Zarezerwuj na stronie Bee Travel luksusowe apartamenty we Lwowie, gdzie jest wszystko dla luksusowego i komfortowego pobytu VIP gości miasta. Dla tych, którzy chcieliby przyjechać dużą grupą, można wynająć VIP-hotel i usługi osobistego przewodnika i tłumacza. Najlepsze restauracje, rezerwacja miejsc na sali na festiwali muzyki, kina i teatru, wynajem VIP transportu, transfer - całkowity zestaw VIP usług dla ekskluzywnych gości Lwowa!