loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wirtualna przechadzka po Lwowie. Wademekum, zdjęcia i wideo

Historia miasta " Oczami nietrzeźwymi "

Poznajcie miasto od wewnątrz- odwiedźcie najbardziej rezonansowe restauracje naszego miasta!

Po Lwowie na samochodzie

Ta wycieczka będzie dla Państwa swoistą wędrówką w dawną historię Lwowa.

Piwna wycieczka

Państwo będą mieć okazję odwiedzać Lwowski browar, Muzeum browarnictwa, otwarte w dzień 290-ej  rocznicy z dnia założenia browaru, lwowski piwny tramwaj.

   Turystyczna kompania " Bee Travel " - to zespół milośników swego miasta, to rodzina gościnnych gospodarzy, którzy pragną, żeby Lwów stał się pożądanym miastem dla odwiedzających jego turystów. Tylko tacy fachowcy, którzy zajmują się ulubioną sprawą, mogą zorganizować wucieczkę po Lwowie, którą nie zachce się przerywać. Znając prastary Lemberg, jak swoje pięć palców, przewodnicy wycieczki " Bee Travel " przeprowadzą przeglądową wycieczkę po Lwowie, co pozwala nie tylko obejrzeć jego osobliwe zabytki, ale i zapoznać się z głównymi wiechami jej historii, odczuć atmosferę starego miasta, zobaczyć jego wielonarodowe cechy. Porywające piesze wycieczki po Lwowie - najlepszy sposób obejrzeć architektoniczne arcydzieła jego historycznego centrum i dotknąć własnymi rękami do kamic, które pamiętają architektów i budowniczych, którzy budowaki te pałace i cerkwie, ich pierwszych gospodarzy. Można w całości polegać na agencję w pytaniu planowania trasy spacerów i wycieczek, leczi sami turyści też mogą wybierać turystyczne obiekty, które im chciało się by zobaczyć. Dla tego dość zrobić foto-wycieczkę po Lwowie na stronie internetowej kompanii, rozpatrując zdjęcia, jakie demonstruje piękność miasta w różnych ujęciach perspektywicznych. A jeszcze lepiej przed podróżą do turystycznej stolicy spłatać собі wideo- spacer  po Lwowie i jego nie mniej ciekawym okolicach. Ta dziwna wirtualna wycieczka po Lwowie daje możliwość "Zajść" do katedr i rozpatrzyć ich ozdabianie, "przejść" się uliczkami miasta w cieniu zielonych drzew, "wspiąć" się na Wysoki Zamek i stamtąd zobaczyć piękność lwowskich pejzażów. Po takich spacerach Lwowa, będziecie już znać, którą wycieczkę poprosić u managerów " Bee Travel " przeprowadzić pierwszą, a którą skończy się osobistą znajomość z miastem Lwów. Jeżeli bowiem wy z tych, kto chce samodzielnie spełniać wycieczki po Lwowie, przewodnik, który można załadować na stronie internetowej kompanii, częściowo zamieni wam przewodników wycieczki.

Zwiedzanie we Lwowie

   Chcesz przyjechać do Lwowa? Zapraszamy! Lwów zawsze czeka na swoich gości, serdecznie otworzy drzwi kafejek, restauracji, zachwycając turystów żywymi festiwalami i uroczystościami miasta. Zwiedzanie we Lwowie pozwoli nie tylko zobaczyć bardzo piękne zabytki architekturne, ale naprawdę poczuć ducha miasta. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem z Bee Travel będzie prawdziwym odkryciem dla Ciebie i będziesz mógł pokochać i zrozumieć starożytne i piękne miasto.

Przewodnik po Lwowu
Przewodnik po Lwowu

    Odwiedź stronę biura podróży Bee Travel, gdzie za pomocą przewodnika po Lwowu, można odbyć wirtualny spacer po mieście i zobaczyć na własne oczy wszystko, co będzie na Ciebie czekać po przybyciu. Foto spacer po Lwowu - jest to okazja, aby zobaczyć najpiękniejsze zakątki miasta i wyobrazić sobie, jak wspaniałą może być Twoja podróż. Przewodnik po Lwowu pomoże Ci w wyborze wycieczki i wyjazdów za miasto. Odwiedź stronę biura podróży Bee Travel, korzystaj z możliwości wideo spacerów po Lwowu, zarezerwuj najlepsze wycieczki.

Spacer po Lwowu
Spacer po Lwowu

    Co to jest on-line podróż? Jest to okazja, aby zobaczyć, bez wychodzenia z domu, historyczne zabytki i atrakcji Lwowa. Wirtualny spacer po Lwowie z biurem podróży Bee Travel - to świetna okazja, aby przygotować się na prawdziwą podróż do starożytnego Lemberga i uzupełnić program wycieczkami po mieście. Spacer po Lwowu, za długo przed przybyciem w miasto, pozwoli zaocznie zapoznać się z urokliwym miastem i w oczekiwaniu na wyjazd poprawi "apetyt" na jego najbardziej atrakcyjne i znane miejsca.