Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Партнери туроператора Бі Тревел

Пропонуємо всім партнерам та тематичним ресурсам розмістити на сторінці Вашого сайту нашу кнопку 

Умови розміщення кнопок партнерства

Якщо ви хочете розмістити посилання на наш сайт www.lvivhotel.com, будь ласка, ознайомтеся з наступними умовами. Розміщення посилання означає вашу згоду на дотримання цих умов. 

Ми готові здійснити взаємовигідний обмін посиланнями з Вашим сайтом, якщо його тематика відповідає тематиці нашого сайту. Також ми готові розглянути питання комерційного розміщення посилання на наш сайт на вашому сайті.
 
Умови розміщення посилань на наш сайт

1. На сайті може бути розміщено посилання на сайт www.lvivhotel.com, але копіювання повне або часткове текстів з нашого сайту забороняється.
 
2. Посилання має відкривати наш сайт www.lvivhotel.com в новому вікні, або повністю заміщати зміст поточного вікна браузера. Забороняється змінювати стандартний вигляд вікна браузера або будь-яким способом доповнювати або обмежувати представлення змісту сайту www.lvivhotel.com
 
3. Не допускається повідомляти, що наша компанія схвалює сайт, на якому ви розміщуєте посилання на наш сайт www.lvivhotel.com, або рекламовані на ньому послуги або продукцію. А також про відносини між нашими компаніями, які не відповідають дійсності.
 
4. Не допускається розміщувати інформацію, яка не відповідає дійсності про діяльність нашої компанії, її продукцію або послуги.
 
5. Не дозволяється використання логотипу нашої компанії, якщо на це не отримано схвалення нашої компанії.
 
6. Сайт, на якому ви збираєтеся розмістити посилання на наш сайт www.lvivhotel.com, не повинен суперечити чинному законодавству Українському навіть, якщо сайт знаходиться поза її меж, а також законодавством країни або країн фізичного розміщення сайту.
 
7. Ви повинні прибрати посилання на наш сайт www.lvivhotel.com на першу вимогу нашої компанії.
 
8. Якщо у вас є сумніви в застосовності даних правил, ви повинні отримати письмову згоду нашої компанії для розміщення посилання на конкретному сайті.
Пропонуємо всім партнерам та тематичним ресурсам розмістити на сторінці Вашого сайту нашу кнопку

відпочинок у Львові відпочинок у Львові