Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Квест - Війна і мир

Квест - Війна і мир

Львів - не просто цікаве туристичне місто, в якому є на що подивитися. Це місто протилежностей і невідповідностей, які трапляються на кожному кроці. При всьому прагненні до миру і спокійного життя - історія міста тісно пов'язана з обороною, війною, боротьбою за саме мирне існування.
Кому близька або просто цікава історична військова тематика - квест - екскурсія «Війна і мир» від Бі Тревел покаже нові грані Львова, розказавши маловідомі факти з міської біографії.
По маршруту цієї квест-ексрурсіі можна побачити:
- Оборонний монастир монахів бернардинців;
- Генеральську Кам'яницю;
- Олімпійський десант;
- Музей Арсенал і інші не менш цікаві місця;
Крім того, формат квест-ексркурсіі по Львову передбачає, що ви будете не просто дивитися на різні пам'ятки, а й розгадувати завдання, щоб дізнатися куди вам йти далі. Не турбуйтеся про складності, практично кожне завдання має підказку, і навіть не одну.
Постійний онлайн-доступ до інтернету, смартфон або планшет на руках не дозволять вам заблукати. Час, необхідний для проходження квесту - необмежено. При цьому ви самі вибираєте де вам відпочити, випити запашної кави з марципаном або іншими львівськими "вкусняшками", зробити фото на пам'ять або купити сувенір.

 

Детальніше https://lviv.look.city/ua/trip?id=13

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури - квести
Активні тури
Корпоративні тури
Пішохідний квест по Львову
Квест екскурсія по Львову
Історичний квест
Квест бродилки в місті Львів
Квести для дітей
Проходження квестів у Львові

Ціни для груп