Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Квест - Вартові середмістя

Квест - Вартові середмістя

Приїжджаючи в нове місто в першу чергу хочеться побачити головні символи. І нехай ваш маршрут не буде проходити крізь глибинки і таємні місця міста, зате ви складете перше враження, щоб приїхати ще не один раз в один з найбільш захоплюючих туристичних міст України - Львів.
А щоб вам не було нудно слухати розповіді екскурсоводів - квест-екскурсія «Вартові міста» від Бі Тревел змусить і походити і подумати.
Маршрут продуманий так, що ви побачите головні міські пам'ятки та найяскравіші туристичні місця. Це і міська Ратуша з центральною площею, і чудовий костел Домініканського ордену, відомий маскарон Льва-корчмаря і статуї львівських батяр. І це далеко не всі «злачні місця».
Особливістю квест-екскурсії по Львову є можливість користуватися сучасними гаджетами з доступом в інтернет. Щоб заблукати вам доведеться дуже постаратися, адже карта завжди у вас під рукою в смартфоні або планшеті. Можливості підзарядки ми передбачили.
Крім того квест-екскурсія не обмежена в часі і місцях, ви можете вибрати абсолютно будь-яке кафе щоб відпочити і будь-який сувенірний магазин для «магнітиків» друзям. А вирішивши всі свої питання - спокійно продовжити маршрут, захоплюючись унікальним колоритом Львова.

 

Детальніше https://lviv.look.city/ua/trip?id=11

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури - квести
Активні тури
Корпоративні тури
Пішохідний квест по Львову
Квест екскурсія по Львову
Історичний квест
Квест бродилки в місті Львів
Квести для дітей
Проходження квестів у Львові

Ціни для груп