Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Квест - У пошуках левів

Квест - У пошуках левів

Відвідуючи нове місто з туристичною метою завжди цікаво дізнатися і побачити не тільки центральні вулиці і головні пам'ятки, а й ексклюзивні дивовижні місця. Дізнатися щось таке, що знає не кожен гід, навіть якщо це головний символ міста.
Квест-екскурсія у Львові «У пошуках левів» від Бі Тревел - маршрут під час якого ви побачите символ міста з незвіданою боку. Цікавий факт, але у Львові зображень царя звірів в різних інтерпретаціях налічується 4500. Про це мало хто знає. При цьому практично кожен символ має свою історію і легенду.
Квест-екскурсія «В пошуках левів» - це захоплюючий маршрут, долаючи який ви отримаєте фізичне, інтелектуальне і естетичне задоволення. Яскраві селфі на тлі хмільного або кавового левів забезпечені.
Головний плюс квест-екскурсії не тільки в ексклюзивному маршруті, але і в ваших необмежені можливості. Адже подорожуючи по місту і розгадуючи таємницю чергового лева ви можете зупинятися в будь-якому місці і закладі, проводячи в ньому стільки часу скільки вам необхідно. Можливість підзарядки гаджетів ми також передбачили. Так що випивши чашечку запашної львівської кави - ви відновите і заряд своєї батареї, і власні сили для подальших відкриттів і яскравих вражень.

 

Детальніше https://lviv.look.city/ua/trip?id=28

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури - квести
Активні тури
Корпоративні тури
Пішохідний квест по Львову
Квест екскурсія по Львову
Історичний квест
Квест бродилки в місті Львів
Квести для дітей
Проходження квестів у Львові

Ціни для груп