Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Квест - Старі вулиці міста

Квест - Старі вулиці міста

Активний відпочинок - це не тільки спортивний туризм, походи і підкорення гірськолижних курортів. Модний варіант квест-екскурсії по Львову - це не менш захоплююче, спортивно і азартно.
Не важливо скільки вам років, 25 або 60 - формат квест-екскурсії однаково комфортний для людей з різним рівнем фізичної підготовки. Адже час для проходження маршруту необмежено, а кількість і час зупинок турист вибирає самостійно. При цьому ви завжди знаєте де перебуваєте і куди йти далі, адже онлайн-карта на вашому смартфоні або планшеті. Про заряд батареї можна не переживати, місця для підзарядки вже передбачені.
Співробітники «Бі Тревел» розробили кілька варіантів квест-екскурсій у Львові на будь-який смак. Так познайомиться з містом, якщо ви вперше у Львові допоможе маршрут - «Перша зустріч зі Львовом», а дізнатися секрети, таємниці і факти про місто - маршрут «Старі вулиці».
Квест-екскурсія «Старі вулиці» - це швидше захоплююча прогулянка, під час якої ви можете побачити не тільки головні і символічні місця міста, а й дізнатися багато цікавих легенд і фактів про різних особистостей, які жили у Львові в різні епохи. Подивившись старі вулиці міста ви побачите і Центральну площу з вежею Ратуші, і будинок в якому зупинявся Петро Перший, і домініканський костел, Будинок пір року і багато інших цікавих місць і пам'ятки.

 

Детальніше https://lviv.look.city/ua/trip?id=34

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури - квести
Активні тури
Корпоративні тури
Пішохідний квест по Львову
Квест екскурсія по Львову
Історичний квест
Квест бродилки в місті Львів
Квести для дітей
Проходження квестів у Львові

Ціни для груп