Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Квест - Перша зустріч зі Львовом

Квест - Перша зустріч зі Львовом

Довгоочікуваний відпочинок заплановано, квитки на руках, і серце тріпоче в передчутті зустрічі з казковим, загадковим і таким захопливим Львовом.
Якщо звичайні екскурсії не для вас, а хочеться отримати трохи адреналіну, відчувши дух змагань - спробуйте квест-тур по Львову.
Маршрут розроблений досить продумано і оригінально. Беручи участь в квест-екскурсії по Львову ви довідаєтеся не тільки масу цікавих фактів про місто, визначні пам'ятки і пам'ятках архітектури, а й відчуєте на собі переваги активного відпочинку.
Ми розробили кілька маршрутів на ваш вибір.
Наприклад, квест-екскурсія «Перша зустріч зі Львовом» дозволить вам відвідати такі пам'ятки - центральну площу «Ринок», Аптеку-музей, костел ордену Домініканців та багато інших цікавих місць.
 Крім того, ви можете спробувати Львів на смак, посидівши в віденської кав'ярні «Під синьою пляшкою», або будь-якому іншому вподобаному закладі.
Креативні Селфі вітаються.
Для участі в квест-екскурсії вам потрібен смартфон або планшет з доступом до інтернету і гарний настрій. Ніяких допитливих гідів і стандартних пам'ятників з натовпами інших туристів. Ваш час повністю у вашому розпорядженні. А якщо раптом ви заблукаєте - ми вас обов'язково знайдемо :)

 

Детальніше https://lviv.look.city/ua/trip?id=43

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури - квести
Активні тури
Корпоративні тури
Пішохідний квест по Львову
Квест екскурсія по Львову
Історичний квест
Квест бродилки в місті Львів
Квести для дітей
Проходження квестів у Львові

Ціни для груп