Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Зустрінь весну у Львові

Зустрінь весну у Львові

День 1.

Прибуття до Львова. Зустріч групи представником фірми.
Автобусна оглядова екскурсія (з трьома виходами — Високий замок, Личаківський цвинтар та собор Св.Юра) - «Львів – перлина Європи» (3 год)
Трансфер в хостел/готель. Поселення згідно з правилами хостелу/готелю.
Після обіду для вас буде організована пішохідна екскурсія “Львів з ароматом кави”. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень. Ви побачите, як видобувають каву та зможите спуститись в підземелля. Ви пізнаєте кавову лексику, та розповіді про кав`ярні, де проводили час відомі люди, бізнесмени, літератори Львова. В кінці екскурсії у Вас буде вільний час та змога зупинитись в одній з кав`ярень на чашечку кави або пропонуємо за бажанням дегустацію кави. Професійний барист розповість про відмінності кави, Вам буде запропоновано продегустувати 3 види кави, а також Ви отримаєте сертифікат Львівського бариста!

День 2.

Сніданок
Після сніданку для вас буде організована пішохідна екскурсія «Таємниці середньовічного Львова». Ви відвідаєте найзагадковіші і таємничі місця Львова, про які все ще ходять легенди. Середньовічний Львів постане перед вами яскравим і живим, таким, яким він був сто - двісті років тому. Ви побуваєте в музеї « Королівські зали », в Італійському дворику, спустетесь в підземелля Домініканського монастиря, і, звичайно ж, доторкнетеся до таємниці фресок Вірменського собору, вік якого понад 650 років.
Після обіду на вас чекає візит до Музею народної архітектури та побуту - “Шевченківський гай”, адже, похід в цей етнопарк дасть вам можливість побачити в одному місці шість етнографічних зон Західної України! Тут зібрано понад 120 пам'яток архітектури: церкви, кузня, школа, селянські хати, лісопилка, сукновальня, водяний і вітряний млини. Вас підкорить горбистий ландшафт парку, де відновлена рослинність Карпат. А на одній із галявин можна влаштувати пікнік або просто відпочити, милуючись навколишньою природою.

День 3.

Сніданок
Звільнення номерів згідно з правилами хостелу/готелю.
Речі забираємо в автобус.
Запрошуємо на оглядову екскурсію в королівське місто Жовкву, та Крехівський монастир. Адже, не тільки у Львові збереглася чудова архітектура, не тільки столиця Західної України вабить до себе подорожніх. На відстані всього 30 км від міста Лева розташована старовинна Жовква. Це місто ще досі називають королівським, адже у XVII столітті Жовква була резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Після екскурсії територією діючого монастиря, вартує відвідати печери монахів та джерело з цілющою прохолодною водою, що знаходяться неподалік у лісі.
Трансфер на вокзал.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури вихідного дня
Автобусні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Щоп'ятниці
Щосуботи
Щонеділі
Корпоративні тури
на 3 дні

Ціни для груп