Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Весняні барви навколо Львова

Весняні барви навколо Львова

День І


Прибуття до Львова.
Зустріч групи на вокзалі. Трансфер в готель.
Оглядова пішохідна екскурсія «Таємниці середньовічного Львова». Ви відвідаєте найзагадковіші і таємничі місця Львова, про які все ще ходять легенди. Середньовічний Львів постане перед вами яскравим і живим, таким, яким він був сто - двісті років тому. Ви побуваєте в Італійському дворику, визначних храмах міста, що досі спонукають людей ставати кращими, зокрема, ансамбль Успенської церкви, колишній костел Домініканців, Латинська катедра, каплиця Боїмів, і, звичайно ж, доторкнетеся до таємниці фресок Вірменського собору, вік якого понад 650 років. Завітаєте в осередки суспільного життя: міська Ратуша та Аптека-музей.
Вулички Львова – це місце сповнене неймовірних легенд, дивних бувальщин, подій, які не раз змінювали історію всієї України. А також, Ви матимете чудову нагоду відвідати підземний світ Львова, а саме: підземелля костелу Єзуїтів, Домініканського монастиря та Аптеки-музею “Під Чорним орлом”.


День ІІ


Сніданок.

Виїзд на одноденну заміську екскурсію “Замки Закарпаття”.
Екскурсія, що познайомить з краєм, який розташвується по південну сторону Карпатських гір - там, де багато сонця та вина, стародавніх бойових замків та прекрасних палаців, мінеральних вод та гарячих гейзерів. Це все - Закарпаття!
Ми перетнемо найбільші Карпатські гірські ріки Львівщини Стрий та Опір, переїдемо Верецький перевал. Матимемо нагоду помилуватися панорамою Бескидського хребта та Полонини Боржави і спуститись долиною мальовничої ріки Латориця у Закарпатську долину. Екскурсія по парку, де розташовується колишній мисливський замок-палац графів Шенборнів. Після прогулянки перетинаємо пояс Вулканічних Карпат і спускаємося в долину, посеред якої височить гора з замком «Паланок». Прогулянка по центру Ужгорода (набережна, найдовша липова алея Європи, синагога).

Вечеря в готелі.
Ночівля.

День III

Сніданок.
Пішохідна екскурсія “7 чудес Львова" – це сім будівель, без яких Львів не був би собою. Перше місце у рейтингу символів нашого міста справедливо займає Оперний театр. Далі на нас чекають приміщення колишнього Шляхетського казино, де знімали легендарний фільм-мюзикл “Д’Артаньян і три мушкетери”. Піднімемось вверх до мальовничого пагорбу, на якому знаходиться греко-католицький Собор св. Юра, побудований у XVIII ст. Також, завітаємо у Бернардинський костел св. Андрія, який вважається найбільш розкішним з львівських храмів. Оглянемо найвищу церковну вежу старого міста – Вежу Корнякта, яка сміливо домінує над навколишніми будинками. Сьомим чудом Львова є Каплиця Боїмів, названа на честь своїх засновників. Збудована на початку XVII ст. і збережена до сьогодні в чудовому стані. З каплицею пов’язана легенда про давній підземний хід...

Повернення до Львова.

Трансфер на ж/д вокзал.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури вихідного дня
Автобусні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Щоп'ятниці
Щосуботи
Щонеділі
Корпоративні тури
на 3 дні

Ціни для груп