Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Сиро-Винний тур Закарпаттям

Сиро-Винний тур Закарпаттям
Бі Тревел рекомендує

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія замком Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Львів (повернення о 23:00).

Увага!
В зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в місті Міжгір’я та обгляд бункера Арпада в селі Верхня Грабівниця.
На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, долинянами;
- найкращі страви лемківської, угорської, бойківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
- купання в термальному басейні міста Берегово та огляд бункера з легендарної “лінії Арпада”;
- огляд водоспаду Шипіт, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця та можливість зробити фото на згадку в наймальовничіших місцях Карпат;
- дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туристичного класу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації сиру і вина.

Вартість вхідних квитків:
- замок Шенборна: загальний – 8 грн., учні – 6 грн.;
- Мукачівський замок: загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
- термальний басейн в Берегово: загальний – 70 грн./год., діти дошкільного віку – 30 грн./год.;
- дегустація вин: 40 грн./особа, екскурсія без споживання вина 20 грн./особа;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний та студенти – 35 грн., учні – 20 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця: загальний – 30 грн. в обидві сторони, діти до 12 років – 25 грн. в обидві сторони;
- водоспад Шипіт: загальний – 7 грн., учні – 2 грн.;
- Бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 10 грн.
Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 48 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 40 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 25 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, деруни з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 50 грн./особа.
Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими стравами і не лише.

Сиро-Винний тур Закарпаттям

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Екскурсійні тури
Автобусні тури
Групові тури
Активні тури
Збірні екскурсії
Збірні тури

Ціни для груп