Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Зустріти Новий Рік у Львові ( 2019 )

Зустріти Новий Рік у Львові ( 2019 )

1 день

Прибуття у Львів та зустріч на вокзалі. Трансфер у готель, поселення.

Екскурсія. Оглядова автобусна екскурсія старим Львовом. Це буде незабутня можливість побувати на вершині історичної пам'ятки міста - на Високому Замку, де перед вами простягнеться захоплююча панорама міста. Усі архітектурні споруди Львова ви зможете побачити з висоти пташиного польоту, а все місто простягнеться перед вами ніби на долоні. Після унікальної можливості побачити усе місто і кожен куточок Львова, ви зможете познайомитись із кожною окремою спорудою зблизька. Знайомство із княжим Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви, у якій до сих пір збережений найдавніший іконостас, датований 17 ст. Далі маршрут простягається до костелу Св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної. Наступним пунктом подорожі є проспект Шевченка, що має особливий, вишуканий сецесійний стиль та поєднання різних архітектурних стилів різних епох. Перед вами відкриється архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму -  Собору Святого Юра, після цього унікальні споруди львівського університету ім. Івана Франка та Львівської Політехніки, палац Потоцьких. Ви зможете відвідати одну із старовинних пам'яток Львова - Личаківський меморіальний цвинтар, який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (саме тут знаходяться могили Каменяра Ів.Франка, М. Шашкевича, відомої С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського). Наприкінці екскурсії відвідання музею пива з дегустацієї знаменитого львівського пива. 

2 день

Сніданок по-львівськи

Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави». Подорож розпочнеться з центральної частини древнього міста – із проспекту Свободи, що неподалік Оперного театру. Ця архітектурна перлина Львова є також одним із найгарніших театрів не лише Європи, а й світу. Пізніше екскурсію непомітно перейде до площі Ринок - у саме серце старовинного міста, де ви пройдетесь вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви - архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам’яткою - Латинською катедрою, що було збудовано більш як 100 років. Далі екскурсія проходить до каплиці Боїмів– усипальниці багатих міщан, вул. Вірменської з унікальною Вірменською церквою та будинком "пір року". На екскурсії не обійдеться без цікавих львівських історій за кавою, а також частувань смачними напоями і можливістю дізнатись унікальну кавову рецептуру.

3 день

Сніданок. Виселення до 12.00.
15.00 -17.00 Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: екскурсія розпочнеться від однієї з найзагадковіших будівель міста - Будинку вчених – колишнього львівського казино. Далі екскурсія переходить до Львівського Національного Університету, палацу Потоцьких, проспекту Т.Г. Шевченка, на центральний проспект Свободи, а потім площу А. Міцкевича. Виїзд зі Львова. 


У вартість включено:

- проживання (2 ночі) у готелі 
- 2 сніданки;
- трансфер вокзал-готель;
- оглядова автобусна екскурсія по Львову;
- пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»,
- пішохідна екскурсія «Австрійський Львів».

Додатково оплачується:
- вхідні квитки;
- факультативні програми –потрібно бронювати при бронюванні туру!
- Новорічна програма –потрібно замовляти при бронюванні туру.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури вихідного дня
Групові тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
Корпоративні тури
Новорічні тури 2019

Ціни для груп