Завантаження ...

Наші групи

Переглянути інші

Куди сходити у Львові - Музей народної архітектури та побуту

музеї львова

У Львові по вулиці Чернеча гора, 1 розташований Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай). Великою відмінністю цього музею є те, що це не просто велике приміщення, де представлені різноманітні пам’ятки народного побуту та архітектури, а цілий гай із старими хатками та старовинними предметами побуту, площа якого складає 60 га. Створено цей скансен було у 1971 році. Цю подію пов’язують з ім’ям відомого українського вченого Іларіона Свєнціцького, який ще у 30-х роках минулого століття розпочав роботу по створенню музею-села. У ті роки до Львова вдалося перевезти лише Миколаївську церкву з с. Кривка. На сьогоднішній день у селі-музеї «Шевченківський гай» знаходить близько 120 експонатів народної архітектури із західних областей України. Вся територія музею умовно поділена на шість міні-сіл: «Лемківщина», «Гуцульщина», «Бойківщина», «Поділля», «Львівщина» і «Буковина». У кожній з цих етнографічних зон розміщено 15-20 пам’яток народної архітектури. У господарчих та житлових приміщеннях, які знаходяться на території кожного міні-села, представлений сільськогосподарський реманент, предмети домашнього повсякденного вжитку, ремісничий інструмент та транспортні засоби. У Музеї також функціонує чотири виставкових зали, два з яких мають постійну експозицію.

Музей

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Вперше в місті
Збираєтеся до Львова?
варто піти у Львові
треба побувати у Львові
провести вихідні у Львові
околиці Львова
якщо не перший раз у Львові

Ціни для груп


Львівське «Свято сиру та вина»

Проводиться «Свято сиру та вина» у внутрішньому дворику Ратуші.

Фестиваль писанок у Львові

Невід'ємною частиною Фестивалю писанок є майстер-клас з розфарбовування писанок.

Пам’ятник Шевченку
Пам’ятник Шевченку у Львові

Відкриття пам’ятника Т. Шевченку авторства скульпторів Андрія та Володимира Сухорських, відбулося 24 серпня 1992 р. в присутності великої кількості львів'ян. Сам факт спорудження цього пам’ятника був дуже унікальним, адже колись, на цьому місці знаходився так званий “острів свободи”, або “клумба” – місце зустрічі національно налаштованих мешканців міста Львова. Тут можна було придбати самвидавські газети.

музеї львова

На сьогоднішній день це єдина діюча аптека-музей по всій Європі.

парки львова

Неподалік від головного входу знаходиться мальовничий ставок із білими лебедями, який вабить до себе закоханих та дітей.

театри львова

Він відкриває українському глядачеві світову драматургію, розширює театральне світосприйняття та культуру українських акторів та публіки.

Якщо у вас є можливість удвох відсвяткувати День закоханих, але ви хочете створити особливу атмосферу, то вирушайте на День Валентина у Львів. Дізнайтеся всі подробиці подорожі у представника турагентства і зробіть приємний сюрприз своїй другій половинці. Тільки уявіть, наскільки буде приємно. Тим більше, що у Львові справді є все необхідне для організації самого романтичного відпочинку. Цікаво, що в цей час проходить Міське свято шоколаду, яке збирає всіх любителів солодких ласощів. Історія вишуканих львівських солодощів тісно пов'язана з таким світлим почуттям, як любов. Практично на кожній вулиці міста сьогодні є кондитерська, яку називають тут "Цукерня". Шоколад часто привозять зі Львова в якості сувеніра. Люди, які займаються туризмом, напевно порадять вам спробувати цю солодкість не тільки у вигляді плиток. Багато кондитерських пропонують своїм відвідувачам гарячий шоколад, що володіє чудовими смаковими якостями. Львів - це прекрасне місто для того, щоб прийняти важливе життєве рішення - запропонувати своїй половинці разом прожити все життя.

Фотографії Львова

Переглянути інші