Львів. Музей народної архітектури та побуту - Куди сходити - Музей народної архітектури та побуту - Туристична фірма Бі Тревел
Хто ми
(032) 247-90-85
 (098) 748-61-76
beetravel.ukraine
Наші гарантії. Детальніше
Групи
Переглянути інші
Відгуки туристів

Куди сходити - Музей народної архітектури та побуту

музеї львова

У Львові по вулиці Чернеча гора, 1 розташований Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай). Великою відмінністю цього музею є те, що це не просто велике приміщення, де представлені різноманітні пам’ятки народного побуту та архітектури, а цілий гай із старими хатками та старовинними предметами побуту, площа якого складає 60 га. Створено цей скансен було у 1971 році. Цю подію пов’язують з ім’ям відомого українського вченого Іларіона Свєнціцького, який ще у 30-х роках минулого століття розпочав роботу по створенню музею-села. У ті роки до Львова вдалося перевезти лише Миколаївську церкву з с. Кривка. На сьогоднішній день у селі-музеї «Шевченківський гай» знаходить близько 120 експонатів народної архітектури із західних областей України. Вся територія музею умовно поділена на шість міні-сіл: «Лемківщина», «Гуцульщина», «Бойківщина», «Поділля», «Львівщина» і «Буковина». У кожній з цих етнографічних зон розміщено 15-20 пам’яток народної архітектури. У господарчих та житлових приміщеннях, які знаходяться на території кожного міні-села, представлений сільськогосподарський реманент, предмети домашнього повсякденного вжитку, ремісничий інструмент та транспортні засоби. У Музеї також функціонує чотири виставкових зали, два з яких мають постійну експозицію.


Задавайте питання прямо сюди. Ми намагаємося оперативно відповідати в межах робочого часу. Для запобігання спаму, просимо не залишати email у зверненнях а лише через форму.


театри львова

Він відкриває українському глядачеві світову драматургію, розширює театральне світосприйняття та культуру українських акторів та публіки.

Детальніше »
клуби львова

Завдяки сучасному інтер’єру поєднаному зі справжніми оборонними мурами XV століття тут панує особлива атмосфера чуттєвості та легкості.

Детальніше »
театри львова

Тут зосереджена майстерність скульптури і малярства Галичини ХІХ століття.

Детальніше »

Варто побачити
Куди сходити
Де поїсти
Проживання


Пам’ятник Д. Галицькому у Львові

Спорудження монумента приурочено до 800-ліття від народження засновника Львова - короля Данила. Пам’ятник заввишки до 10 м. (понад 5 м. - композиційна фігура) буде подарунком для львів’ян.

Детальніше »
Олеський замок у Львові

На сьогоднішній день замок є відділом Львівської галереї мистецтв та складається з двох двоповерхових півовальних корпусів і замкового подвір’я.

Детальніше »
Дивитись все
Фотографії Львова