Завантаження ...

Наші групи

Переглянути інші

Куди сходити у Львові - Музей народної архітектури та побуту

музеї львова

У Львові по вулиці Чернеча гора, 1 розташований Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай). Великою відмінністю цього музею є те, що це не просто велике приміщення, де представлені різноманітні пам’ятки народного побуту та архітектури, а цілий гай із старими хатками та старовинними предметами побуту, площа якого складає 60 га. Створено цей скансен було у 1971 році. Цю подію пов’язують з ім’ям відомого українського вченого Іларіона Свєнціцького, який ще у 30-х роках минулого століття розпочав роботу по створенню музею-села. У ті роки до Львова вдалося перевезти лише Миколаївську церкву з с. Кривка. На сьогоднішній день у селі-музеї «Шевченківський гай» знаходить близько 120 експонатів народної архітектури із західних областей України. Вся територія музею умовно поділена на шість міні-сіл: «Лемківщина», «Гуцульщина», «Бойківщина», «Поділля», «Львівщина» і «Буковина». У кожній з цих етнографічних зон розміщено 15-20 пам’яток народної архітектури. У господарчих та житлових приміщеннях, які знаходяться на території кожного міні-села, представлений сільськогосподарський реманент, предмети домашнього повсякденного вжитку, ремісничий інструмент та транспортні засоби. У Музеї також функціонує чотири виставкових зали, два з яких мають постійну експозицію.

Музей

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Вперше в місті
Збираєтеся до Львова?
варто піти у Львові
треба побувати у Львові
провести вихідні у Львові
околиці Львова
якщо не перший раз у Львові

Ціни для груп


Вірменський собор
Вірменський собор у Львові

Комплекс Вірменського собору – це один із найдавніших і найсамобутніших ансамблів у багатій архітектурній спадщині Львова. Його будівництво тривало у 1363 – 1370 р. на кошти багатих купців – Якова з Кафи (Феодосії) та Паноса з Гайцараца. Архітектором цього собору був Доринг.

Оперний театр
Оперний театр у Львові

Збудована талановитим архітектором Сигізмундом Горголевським в 1895-1900роках львівська Опера ось уже понад століття тішить самолюбство львів’ян та інтригує гостей. Для перших постановок у львівській Опері привозили спецальні інструменти із Байрейту, а з Іспанії запросили світової слави диригента А.Рібейру. В Опері лунали голоси С.Крушельницької, Менцинського Ю., А. Дідура, М. Бастіні, А.Сарі.

Собор св. Юра
Собор св. Юра у Львові

Собор Святого Юра – це головна Святиня Української Греко-Католицької Церкви. У липні 1700 р. тут було проголошено акт з’єднання Львівської архидієцезії з Римом. Найцінніша реліквія храму — Чудотворна Ікона Пречистої Діви Марії XVII ст. У 1674 p. привезена до Львова з Теребовлі єпископом Йосифом (Шумлянським).

парки львова

Наприкінці XVI століття на території сучасного парку були міські лани, однак коли ці землі перейшли у власність міщанина Шольц-Вольфовича, тут з’явився невеликий сад.

музеї львова

Цю подію пов’язують з ім’ям відомого українського вченого Іларіона Свєнціцького, який ще у 30-х роках минулого століття розпочав роботу по створенню музею-села.

театри львова

Він відкриває українському глядачеві світову драматургію, розширює театральне світосприйняття та культуру українських акторів та публіки.

Якщо у вас є можливість удвох відсвяткувати День закоханих, але ви хочете створити особливу атмосферу, то вирушайте на День Валентина у Львів. Дізнайтеся всі подробиці подорожі у представника турагентства і зробіть приємний сюрприз своїй другій половинці. Тільки уявіть, наскільки буде приємно. Тим більше, що у Львові справді є все необхідне для організації самого романтичного відпочинку. Цікаво, що в цей час проходить Міське свято шоколаду, яке збирає всіх любителів солодких ласощів. Історія вишуканих львівських солодощів тісно пов'язана з таким світлим почуттям, як любов. Практично на кожній вулиці міста сьогодні є кондитерська, яку називають тут "Цукерня". Шоколад часто привозять зі Львова в якості сувеніра. Люди, які займаються туризмом, напевно порадять вам спробувати цю солодкість не тільки у вигляді плиток. Багато кондитерських пропонують своїм відвідувачам гарячий шоколад, що володіє чудовими смаковими якостями. Львів - це прекрасне місто для того, щоб прийняти важливе життєве рішення - запропонувати своїй половинці разом прожити все життя.