Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Незвичайне Різдво у Львові

Незвичайне Різдво у Львові

День перший, 5 січня.

На залізничному вокзалі вранці вас зустрінуть співробітники компанії Бі Тревел і вони ж проводять вас в готель: ви зможете залишити речі в камері зберігання, а оселитися - після екскурсії. Якщо ви не зуміли дістатися на залізничний вокзал до 8 ранку, вам доведеться самостійно добиратися на місце вашого тимчасового проживання і « вливатися » в екскурсію, яка розпочнеться о 9 годині ранку. Постарайтеся не спізнюватися, час не чекає!

Отже, автобусна екскурсія по Львову - це спосіб познайомитися з містом, побачити, яким красивим під білосніжним покривом він може бути. Огляд собору св. Юра, старовинних галицьких храмів, Львівських - найстаріших в країні - університетів, Порохової вежі, палацу Потоцьких та Будинку вчених - все це чекає на вас у програмі автобусної екскурсії по зимовому Львову. Ви побуваєте на Личаківському кладовищі, де знайшли упокоєння багато відомих музикантів і поети, письменники і художники. Некрополь під відкритим небом - це меморіальний комплекс, пам'ятники в якому створені кращими і найталановитішими архітекторами. Після закінчення екскурсії вас чекає обід і поселення в готелі. Наступна екскурсія, яка чекає туристів, це дуже "смачний" похід у кав'ярні Львова. Екскурсія « Стара кав'ярня в центрі Львова » - це можливість дізнатися багато цікавих фактів з «життя» кави, відкрити для себе таємницю її появи у Львові, скуштувати каву, приготовану за різними рецептами і методам. Старі Львівські кав'ярні відомі в усьому світі, але не кожному доводилося бути присутнім при таїнстві його приготування місцевими майстрами.

Після підбадьорливого і тонізуючого візиту до кав'ярні, ви можете відправитися на Різдвяний ярмарок, помилуватися на її ексклюзивний асортимент, в якому майстри ручної роботи представляють твори мистецтва. Маленькі шедеври, привезені друзям в якості сувенірів зі Львова, потішать цінителів виробів ручної роботи. Вечірній час можна присвятити походу в «Музей сала», де вас чекає не менш 13 сортів сала і місцевого розливу горілка з солоним огірочком. На екскурсію « «Нічна Варта» ви можете відправитися у відмінному настрої і бадьорому дусі.

День другий, 6 січня.

Сніданок в готелі затримає вас до 10.00, але після нього ви відразу ж зможете відправитися на пішохідну екскурсію «Легенди міста Львів». Вас проведуть по вулицях, які пам'ятають кроки всіх королів Польщі та багатьох імператорів Австрії. Ви побачите будинки, в яких грав сам Паганіні, жив Каліостро і Казанова. Безліч будівель, що зберігають таємниці великих людей також є пам'ятками архітектури і входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Велика їх частина - 45 об'єктів, - знаходиться на знаменитій площі Ринок, і ви зможете їх побачити і сфотографувати під час екскурсії « Легенди міста Львів». Після прогулянки по площі Ринок ви зможете оглянути Оперний театр і порівняти стрімке міське життя на сучасному проспекті Свободи зі стилем старого міста.

У вас залишиться час, щоб взяти участь в незвичайному дійстві - установка Дідуха і підготуватися до Святої вечері. Святкова Різдвяна програма з усією необхідною для цього атрибутикою аж до кількості святкових страв на столі приємно вас здивує і дозволить провести вечір у затишній і доброзичливій атмосфері.

День третій, 7 січня.

Це ваш заключний день у Львові. Він починається з сніданку і виїзду з готелю. Речі на час екскурсій ви можете залишити в камері схову на вокзалі чи готелю, і без нічого відправитися на святкові заходи, що проходять у цей день у Львові. З ранку ви можете, якщо хочете, відвідати богослужіння в храмах Львова та прнять участь у Різдвяному ярмарку і фестивалі « Спалах Різдвяної зірки ».

Побувайте на фестивалі « Велика коляда », переконайтеся, якою незвичайно потужною і світлою енергією володіють учасники конкурсу, які талановиті люди живуть в Україні. Фестиваль Пампуха - ще один спосіб причаститися до талантів нашої країни і забрати з собою кращі спогади про Різдво у Львові.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Святкові тури
Гастрономічні тури
Екскурсійні тури
Тури вихідного дня
Сімейні тури
Автобусні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Корпоративні тури
на 3 дні

Ціни для груп