loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki piesze po Lwowie - Po zamkach obwodu Lwowskiego "Złota podkowa"

Po zamkach obwodu Lwowskiego "Złota podkowa"
Bee Travel poleca

Wyjazd do Zamku w Złoczowie - wycieczka po zamku. Był zbudowany w 1630-ch latach. jak cytadela z bastionami, zamek w wiekach  XVII - XVIII  należał Sobieskim i Radziwiłłom. Na podwórzu zamku jest rozmieszczony Duży pałac i Chiński Pałac.Państwo poczują się rycerzem średniowiecza i przeprowadzą niezapomniany dzień w niepowtarzalnej piękności zamków.

Wyjazd do Zamku w Podhorcach - unikalnego pomnika architektury Późnego Renesansu(1635-1640 lata.), który należał magnateriom Żeżuwskim. Do zamkowego ansamblu wchodzą – pałac, otoczony rowem, kościół w stylu baroku (1752-1766 lata), brama wejściowa i park XVIII st. z starymi lipami. Zamkek w Podhorcach dziś jest oddziałem Lwowskiej galerii sztuk i znajduje się w fazie renowacji. Na wsi Podhorce doradzamy obejrzeć drewnianą cerkiew Św. Mychajła (1720 r.) - pomnik twórczości ludowej, a także przed Podhorcami staroruskie miasteczko Pleśnisko (XII w.).

Wyjazd do Zamku w Olesku - unikalnego pomnika architektury i historii ХIII - XVIII st.  W XIV stuleciu to była mocna staroruska twierdza. W XV - XVI stuleciu zamek stał się magnacką rezydencją i w 1620-ch latach był przebudowany w duchu włoskiego Renesansu. W 1629 roku tu urodził się król Jan III Sobieski, który później często mieszkał tu i zebrał wielką kolekcję dzieł sztuki. Po renowacji  w latach 1965-1975 tu był założony muzeum-rezerwat, dział Lwowskiej galerii sztuk. W muzeum zebrano setki unikalnych utworów malarstwa, rzeźbiarstwa, sztuki stosowanej X - XIX stuleć. Wśród ich ikony, portrety, martwe natury, meble, kolekcja rzeźbiarstwa. Cały ten przepiękny obraz uzupełnia malowniczy park.

Powrót do Lwowa o 19.00

Cena zależy od ilości osób i trwałości wycieczek. Zabierzemy Państwa bezpośrednio z hotelu, lub w innym miejscu po uzgodnieniu.

You may be intrested in applets:
Wycieczkowe tury
Rodzinne tury
Autobusowe tury
Grupowe tury
Wycieczki zbiorowe
Tury zbiorowe
Kazdego piatku
Korporacyjne wyjazdy
1 dzień

Блок після новини