Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Три дні, три різні враження ...

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

День І

  Прибуття до Львова. Зустріч групи на вокзалі. Трансфер в готель. 
Оглядова екскурсія по Львову: Собор Св.Юра, Львівська Політехніка, Університет, Високий Замок, Костел Св.Духа, Костел Кармелітів, Порохова Вежа, Успенська церква, Королівський Арсенал, Домініканський Костел. 
Обід. 
Пішохідна екскурсія: Личаківський цвинтар – один з найстаріших в Європі, заснований в 1786году. Це справжній музей некрополь, де на площі 40 гектарів налічується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками. 
Вільний час. Вечеря в готелі 
Ночівля. 


День ІІ

Сніданок. 
Виїзд на екскурсію по замках Львівщини "Золота підкова": 
Олеський Замок: Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія - сина мазовецького князя Ртойдена і руської княжни Марії. Юрія запросили бояри на галицько-волинський князівський престол після того, як згас рід Романовичів. Ця дата дозволяє припустити, що замок зведено одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича - Андрієм або Левом. 
Підгорецький Замок: був споруджений в 17 столітті французьким інженером Бопланом, а триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий саме на палац, ніж на фортецю і різко контрастує з суворими войовничими форпостами Поділля. Вперше в 1445 році згадано в актах Бродських маєток Батієво в селі Підгірці. Можливо це і є укріплення на Підгорецький горі. 
Золочівський Замок: споруджений в 1630-х роках і є цитаделлю з бастіонами. Замок в 17-18 століттях належав Собеським і Радзівіллам. Розташований на горі і оточений валами і ескарпами. На подвір'ї замку споруджено Великий палац і Китайський Палац.

Дарунок від. тур компанії: Святоуспенськая Унівськая лавра і Замок Свірж
Повернення до Львова. (екскурсія розрахована на цілий день) 
Вільний час. 
Вечеря в готелі. 
Ночівля.

День III


Сніданок. 
Виїзд на екскурсію Сколівські Бескиди 
Сколівські Бескиди - це національний природний парк, розташований в Карпатах, а саме на території Сколівського, Дрогобицького і Турківського районів Львівської області. "Сколівські Бескиди" - це унікальне місце в Карпатах. Відвідати всі красиві місця неможливо, але ми пропонуємо відвідати найкрасивіші і визначні місця в "Сколівських Бескидах" 
Екскурсія на підйомнику, на гору «Захар Беркут» підйом в у гори - оглядова панорама гір Карпати у Славському, гора «Захар Беркут». 
Обід. 
Водоспад Кам'янка розташований в декількох кілометрах від траси Львів-Ужгород в напрямку с. Дубина, де ви зможете помилуватися красою водоспаду Кам'янка та мертвим озером, до якого потрібно небагато буде пройти пішки в гори. Там можна буде скуштувати смачні «Карпатські вина» і страви української кухні. 
Повернення до Львова. 
Трансфер на ж / д вокзал. 

  Дати наступних турів: 13.02, 06.03, 10.04

Вартість на одну особу:

готель 3* (центр міста) - 840 грн.
готель 4* (центр міста) - 935 грн.

У вартість включено:

- трансфер з вокзалу
- 2 ночі проживання в обраному готелі
- 2 сніданки
- екскурсії по Львову в перший день
- екскурсія "Золота Підкова"

Додатково оплачуються:

- вхідні квитки
- обіди-вечері
- екскурсія в Карпати в третій день (250 грн) або Карпатський трамвайчик (175 грн)

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Нестандартні тури
Романтичні тури
Екскурсійні тури
Тури вихідного дня
Автобусні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Корпоративні тури
на 3 дні

Ціни для груп