loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Autobusowe tury do Lwowa - Trzy dnie, trzy różne wrażenia ...

Trzy dnie, trzy różne wrażenia ...
Bee Travel poleca

1 dzień

Przyjazd do Lwowa.

Spotkanie grupy na dworcu. Transfer do hotelu.

Przeglądowa wycieczka autobusowa po Lwowie: Sobór Św.Jurа, Politechnika Lwowska, Uniwersytet, Wysoki Zamek, Kościół Św. Ducha, Kościół Karmelitów, Prochowa Wieża, Cerkiew Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Królewski Arsenał, Kościół Dominikański.

Obiad

Piesza wycieczka: Cmentarz Łyczakowski - jeden z najstarszych w Europie, założony w  roku 1786. To prawdziwe museum - nekropola, gdzie na placu 40 hektarów istnieją ponad 3000 kamiennych nagrobków, większość z których jest zabytkami historyczno - kulturalnymi .

Czas wolny. Kolacja w hotelu

Nocleg.

2 dzień

Śniadanie.

Wyjazd na wycieczkę po zamkach obwodu Lwowskiego "Złota podkowa":

Zamek w Olesku: Pierwsze pisemne wspomnienie o Zamku w Olesku datuje się 1327 rokiem, kiedy on przeszedł w posiadanie Jurija - syna księcia mazowieckiego Rtojdena i ruskiej księżniczki Maryji. Jurija zaprosili bojarzy na tron księstwa halicko-wołyńskie po tym, jak dogasnęła dynastia Romanowiczów. Ta data pozwala przypuścić, że zamek jest zbudowany jednym z synów księcia halicko-wołyńskiego Jurija Lwa - Andrzejem albo Lwem.

Zamek w Podhorcach: był zbudowany w 17 wieku francuskim inżynierem Beauplanem a dwupiętrowy pałac zbudował Włoch Andrzej dell'Aqua. Ten zamek jest więcej podobny właśnie do pałacu, aniżeli na twierdzę i gwałtownie kontrastuje z surowymi wojowniczymi posterunkami Podola. Po raz pierwszy w 1445 roku wspomniano w aktach Brodskich majątek Batijewo we wsi Podhorce. Być może to i jest umocnienie na Podhoreckiej górze.

Zamek w Złoczowie: zbudowany w latach 1630-ch i jest cytadelą z bastionami. Zamek w 17-18 wiekach należał Sobieskim i Radziwiłłom. Rozmieszczony na górze i otoczony wałami i skarpami. Na dworze zamku zbudowano Duży pałac i Pałac Chiński.

Prezent od. tur kompanii :Ławra Wniebowzięcia w Uniowie  i Zamek Świrz

Powrót do Lwowa. (wycieczka jest przewidziana na cały dzień)

Czas wolny.

Kolacja w hotelu.

Nocleg

3 dzień

Wyjazd na wycieczkę Beskidy Skolskie

Beskidy Skolskie - to narodowy park przyrodniczy, rozmieszczony w Karpatach, a mianowicie na terytorium Skolskiego, Drohobyczewskiego i Turkiewskiego rejonów obwodu Lwowskiego. " Beskidy Skolskie " - to unikalne miejsce w Karpatach. Odwiedzić wszystkie piękne miejsca niemożliwie, lecz proponujemy odwiedzić najpiękniejsze i wybitne miejsca w " Beskidach Skolskich "

Wycieczka na windzie, na górę "Zachar Berkut" podniesienie w  góry - przeglądowa panorama gór Karpaty w Sławsko, góra "Zachar Berkut ".

Obiad

Wodospad Kamionka rozmieszczony w kilku kilometrach od trasy Lwów-Użhorod w kierunku wsi Dubyna, gdzie Państwo potrafią pozachwycać się pięknością wodospadu Kamionka i martwym jeziorem, do którego trzeba będzie trochę przejść pieszo do gór. Tam można będzie spróbować smaczne "Karpackie wina" i dania kuchni ukraińskiej.  

Powrót do Lwowa.

Transfer na dworzec kolejowy.

Cena zależy od ilości osób i trwałości wycieczek. Zabierzemy Państwa bezpośrednio z hotelu, lub w innym miejscu po uzgodnieniu.

You may be intrested in applets:
Niestandardowe tury
Romantyczne tury
Wycieczkowe tury
Tury dnia wolnego
Autobusowe tury
Piesze tury
Grupowe tury
Korporacyjne wyjazdy
3 dni

Блок після новини