Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову - Знайомтесь Львів !

Знайомтесь Львів !
Бі Тревел рекомендує

Львів може розповісти про себе сам набагато більше, ніж про нього написано. Це старовинне місто-музей, де збуваються найзаповітніші мрії. Місто, в якому кожна вулиця живе легендою.Кожен, хто хоч раз побував у місті Лева, неодмінно приїжджає сюди знову і знову, немов якась невидима сила старовинного міста притягує до себе. 


Знайомство з основними історичними та культурними віхами Львова через призму його будівель, історії людей і подій які створювали обличчя міста протягом багатьох століть. Під час екскурсії ви побачите різноманітні архітектурні ансамблі.Ознайомитеся з основними етапами його розвитку. 

- Тривалість екскурсії 6 год (автобусно-пішохідна екскурсія) 

Автобусна екскурсія включає огляд об'єктів (3 години):Львівський вокзал, готична церква Єлизавети і Ольги, Собор Св. Юра - бароковий комплекс XVIII століття, львівські університети - Політехнічний університет ім.І.Франка, Органний зал, вул.Коперника, пр.Т . Шевченка, вуп.Підвальна, Порохова вежа, оглядовий майданчик «Високий замок»

Пішохідна екскурсія включає об'єкти (3 години): пл. Ринок, оборонні споруди, сліди Високого муру, королівський арсенал, залишки синагоги "Золота Роза", кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, домініканський і бернардинський собори, латинський собор, каплиці Боїмів та Кампіанів.

Ціна залежить від кількості осіб та тривалості екскурсій. Ми заберемо вас прямо з готелю, або в іншому місці за домовленістю.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Романтичні тури
Екскурсійні тури
Сімейні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
Щоп'ятниці
Корпоративні тури
на 1 день

Ціни для груп