Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Львів як він є...

День І

Прибуття до Львова. 
Зустріч групи на вокзалі. Трансфер в готель. 
Оглядова автобусна екскурсія по Львову: Собор Св.Юра, Львівська Політехніка, Університет, Високий Замок, Костел Св.Духа, Костел Кармелітів, Порохова Вежа, Успенська церква, Королівський Арсенал, Домініканський Костел. 
Обід. 
Пішохідна екскурсія: Аптека-музей, Вірменська церква, Площа Ринок, каплиця Боїмів, Латинська Церква, каплиця Кампіанів, костел Єзуїтів св. Петра і Павла, пам'ятник А. Міцкевичу, Т. Шевченку, Театр Опери та Балету. 
Вільний час. 
Вечеря в готелі 
Нічліг. 
(автобусна екскурсія 3 години, пішохідна 2 години)

День ІІ

Сніданок. 
Виїзд на екскурсію. Автобусна екскурсія в Шевченківський гай (Музей народної архітектури та побуту). На території Шевченківського гаю знаходиться більше 120 пам'ятників архітектури із західних областей України, з них 6 - церкви. Найстаріший експонат - селянська хата 1749 року. Є також кузня, школа, лісопилка, сукновальня, водяний і вітровий млин. Личаківський цвинтар - один з найстаріших в Європі, заснований в 1786 році. Це справжній музей-некрополь, де на площі 40 гектарів налічується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками. У похованнях Личаківського цвинтаря відображена історія Галичини, яку творили представники української, польської, австрійської, російської, вірменської та інших національностей. Перший в Україні Музей пивоваріння, площею понад 500 м.кв. міститься в будівлі ХІХ ст .. Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи з давніх часів до сучасності. 
Вільний час. 
  Трансфер на зал. вокзал 
(автобусна екскурсія 4 години)

Ціна залежить від кількості осіб та тривалості екскурсій. Ми заберемо вас прямо з готелю, або в іншому місці за домовленістю.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Екскурсійні тури
Тури вихідного дня
Автобусні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Активні тури
Збірні екскурсії
Корпоративні тури
на 2 дні

Ціни для груп