loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Autobusowe tury do Lwowa - Lwów jak on jest

1 dzień

Przyjazd do Lwowa.

Spotkanie grupy na dworcu. Transfer do hotelu.

Przeglądowa wycieczka autobusowa po Lwowie: Sobór Św.Jurа, Politechnika Lwowska, Uniwersytet, Wysoki Zamek, Kościół Św. Ducha, Kościół Karmelitów, Prochowa Wieża, Cerkiew Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Królewski Arsenał, Kościół Dominikański.

Obiad

Piesza wycieczka: Apteka-muzeum, Ormeńska katedra, Plac Rynek, kaplica Boimów, Łacińska Katedra, kaplica Kampianów, kościół Jezuitów Św. Piotra i Pawła, pomnik А. Mickiewiczowi, Т. Szewczenku, Opera Lwowska.

Nocleg.

(autobusowa wycieczka 3 godziny, piesza 2 godziny)

2 dzień

Wyjazd na wycieczkę. Wycieczka autobusowa do Skansenu (Muzeum architektury ludowej i bytu). Na terytorium Skansenu znajdują się więcej 120 pomników architektury z obwodów zachodnich Ukrainy, z nich 6 - cerkwie. Najstarszy eksponat - chłopska chata 1749 roku.Są również kuźnia, szkoła, tartak, suknowalnia, wodny i wiatrowy młyny.

Cmentarz Łyczakowski - jeden z najstarszych w Europie, założony w 1786 roku. To prawdziwe muzeum-nekropola, gdzie na placu 40 hektarów istnieją ponad 3000 kamiennych nagrobków, większość z których jest zabytkami historyczno - kulturalnymi . W pogrzebach Cmentarza Łyczakowskiego odzwierciedlona historia Galicji, którą tworzyli przedstawiciele ukraińskich, polskich, austriackich, rosyjskich, ormeńskich i innych narodowości.

Pierwsze w Ukrainie Muzeum browarnictwa, placem ponad 500 м2. mieści się w budowli ХІХ w.  Muzeum zaprasza Państwo zrealizować podróż do historii wyrobu i konsumpcji piwa nie tylko na obszarach naszego kraju, ale i po całym świecie, zaczynając z dawnych czasów do współczesności.

Czas wolny.

Transfer na dworzec kolejowy.

(wycieczka autobusowa 4 godziny)

Cena zależy od ilości osób i trwałości wycieczek. Zabierzemy Państwa bezpośrednio z hotelu, lub w innym miejscu po uzgodnieniu.

You may be intrested in applets:
Wycieczkowe tury
Tury dnia wolnego
Autobusowe tury
Piesze tury
Grupowe tury
Aktywne tury
Wycieczki zbiorowe
Korporacyjne wyjazdy
2 dni

Блок після новини