Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Блог ЛЬвів - Агентство S & P підвищило рейтинг Львова

Агентство S & P підвищило рейтинг Львова

Міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's був переглянутий рейтинг міста Лева та змінено зі «стабільного» на «позитивний». Як повідомляє УНН, S & P був підтверджений рейтинг за національною шкалою та довгостроковий кредитний рейтинг емітента «ССС +».

У повідомленні агентства наголошується наступне: «Львів отримав прогноз« позитивний »враховуючи плани міста з рефінансування боргових зобов'язань».

Прогноз «позитивний» свідчить про те, що Львів у 2017-15 роках буде мати відносно високими показниками, нульовим дефіцитом бюджету і мінімальним обсягом нових запозичень.

S & P може підняти рейтинг Львова за таких умов: якщо місто акумулює достатню кількість грошей для погашення облігацій або у випадку, коли в місті проводиться політика, яка дозволяє поліпшити показники ліквідності міста і зробити їх більш передбачуваними.

      Якщо ж Львів знову буде піддаватися ризикам рефінансування до настання терміну погашення боргових зобов'язання, агентство може змінити рейтинг міста назад на «стабільний».

Сьогодні, агентство Standard & Poor вже знизило рейтинг таких міст, як Івано-Франківськ, Крим і Дніпропетровськ з негативним прогнозом.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
самостійно до Львова
Історичні місця на карті
місця для туристів
у Львові вранці
у Львові ввечері
Розміщення груп у Львові
цікаві місця у Львові
Найцікавіші факти про Львів
Львівський туристичний портал

Ціни для груп