Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Блог ЛЬвів - Львів визнано найкращим містом для туризму

Львів визнано найкращим містом для туризму

У поточному році компаніями The Lonely Planet, Trip Advisor і Globe Spots був складений рейтинг найбільш популярних країн для подорожей. Згідно з ним Україна увійшла в десятку найбільш привабливих країн для мандрівників. Як повідомляє PRnewswire, Євро-2012 суттєво вплинуло на свідомість туристів зі всього світу. Тепер більшість із них вважає, що Україну потрібно обов'язково відвідати.

Lonely Planet, яке є найбільш успішним виданням про туризм в світі, розповідає про Україну наступне: «У Львові знаходиться величезна кількість пам'ятників, які включені в перелік Світової спадщини ЮНЕСКО. Ще одним цікавим, для туристів, об'єктом, є Чорнобильскої реактор № 4, оскільки він вважається одним з найбільш похмурих об'єктів світу. А сольові тунелі Солотвино увійшли в десятку «Найбільш солених пам'яток світу».

Звернули в світі увагу і на столицю України - Київ. Ось, що говориться в оповіданні найвідомішого туристичного сайту Trip Advisor про Київ: «Це місто пережило Монгольську імперію, Другу світову війну, Чорнобиль і радянську владу і сьогодні увійшло в десятку найбільш привабливих столиць світу».

А компанією The Globe Spots був складений список «Найкращі країни - 2017», в якому Україна увійшла в десятку кращих, а саме посіла восьме місце.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
самостійно до Львова
Історичні місця на карті
місця для туристів
у Львові вранці
у Львові ввечері
Розміщення груп у Львові
цікаві місця у Львові
Найцікавіші факти про Львів
Львівський туристичний портал

Ціни для груп