Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Блог ЛЬвів - У найкращих кав'ярнях Львова наклеїли значки «Привітне місто»

У найкращих кав'ярнях Львова наклеїли значки «Привітне міст

25 квітня 2012 кращі львівські кафе та ресторани були відзначені наклейками «Привітне місто», які свідчать про те, що місто Львів рекомендує їх відвідувати. Кращими закладами названі такі: «Кафе 1 (Один)», «Кентавр», «Black Coffee», «Піца Наполетана» і «Діадема». Далі такими ж наклейками планується відзначити деякі готелі, хостели, таксі і інших.

Зазначеними закладами харчування були виконані всі вимоги до Євро-2012. А саме: реалізована система безготівкового розрахунку для клієнтів, привітність персоналу, висока якість кухні, меню на декількох мовах, а також знання іноземних мов обслуговуючим персоналом закладу.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк зазначив, що вони пишаються відповідальністю львівський підприємців, які надають львів'янам та гостям міста тільки якісні послуги.

За словами Вікторії Довжик, яка є начальником відділу економічного розвитку Львівської міської ради, всі заклади ресторанного господарства були обізнані про обмеження в період проведення Євро-2012. Всім ресторанам були надані дані рекомендації і вимоги.

Незабаром ресторанам і кафе, які були раніше відзначені наклейками «Привітне місто» будуть видані наклейки на англійській мові з написом «Friendly City».

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
самостійно до Львова
Історичні місця на карті
місця для туристів
у Львові вранці
у Львові ввечері
Розміщення груп у Львові
цікаві місця у Львові
Найцікавіші факти про Львів
Львівський туристичний портал

Ціни для груп