Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Блог ЛЬвів - Львів - місто майбутнього

Львів - місто майбутнього

Інформаційний центр «Україна-2012» повідомив, що за результатами дослідження, проведеного Financial Times, Львів названий одним з десяти кращих європейських міст майбутнього.

Було відзначено, що у Львові найбільша ефективність ведення бізнесу і найкраща стратегія залучення іноземних інвестицій.

За словами представника міжнародної ділової газети Financial Times, Львів в цьому році увійшов до десятки кращих міст Європи за наступними номінаціями: «Найбільш економічна ефективність ведення бізнесу» та «Краща стратегія залучення прямих закордонних інвестицій».

Сергій Кіраль, який є начальником управління інвестицій і зовнішньоекономічних відносин міськради Львова, зазначив, що дане досягнення говорить про те, що розробка та реалізація інвестиційної стратегії міста рухається у вірному напрямку. І завдяки визнанню Львова на міжнародному рівні інвестори будуть прагнути вкладати свої кошти в розвиток саме цього міста.

Досягненням Львова також є і те, що місто отримало запрошення від fDi Intelligence на церемонію нагородження, яка пройшла в Каннах 7 березня 2012. Бенджі Елімелех, який є представником відділу маркетингу fDi Intelligence, в запрошенні відзначив дві вищевказані категорії, по яких Львів увійшов до десятки кращих європейських міст і регіонів майбутнього.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
самостійно до Львова
Історичні місця на карті
місця для туристів
у Львові вранці
у Львові ввечері
Розміщення груп у Львові
цікаві місця у Львові
Найцікавіші факти про Львів
Львівський туристичний портал

Ціни для груп