Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Блог ЛЬвів - Цікаві факти про місто Лева

Цікаві факти про місто Лева

Вельми цікавим є місцерозташування Львова: 500 км від трьох столиць: Києва (Україна), Будапешт (Угорщина) та Варшави (Польща), а також в 50 км від кордону з ЄС.

За період свого існування Львів перебував у складі восьми різних держав: Галицько-Волинського князівства, Польщі, Західно-Української Народної Республіки, Австро-Угорської імперії, під нацистською окупацією, Росії, Радянського Союзу і незалежної України.

Свою назву місто в 1526 році отримало на честь імені сина короля Данила Галицького - Лева.

У Львові знаходиться найбільша кількість архітектурних та історичних пам'яток в Україні, а саме 2500. А з 1998 року Львів входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Крім того, в цьому місті найбільша концентрація музеїв в Україні, - близько 60.

Саме у місті Лева 14 липня 1894 відбувся перший футбольний матч між Україною та Польщею, в якому перемогу здобула команда Львова.

Кожен п'ятий житель Львова - студент. На території міста є 26 університетів, серед яких найбільш великими є «Львівська Політехніка» та Львівський Національний Університет ім. Івана Франка.

Львів багатий різноманітними заходами. Так, щорічно в цьому місті проходить понад 100 фестивалів.

Львів багатий винаходами. Адже саме в цьому місті був відкритий перший український готель, заснована перша українська школа і професійний театр, запущена повітряна куля і заснована перша залізнична дорога в Україні.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
самостійно до Львова
Історичні місця на карті
місця для туристів
у Львові вранці
у Львові ввечері
Розміщення груп у Львові
цікаві місця у Львові
Найцікавіші факти про Львів
Львівський туристичний портал

Ціни для груп