Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Блог ЛЬвів - Львів - найкраще українське місто для життя

Львів - найкраще українське місто для життя

Вже третій рік поспіль формується рейтинг «55 кращих міст для життя в Україні». Так, 12 липня журналом новин «Фокус» був опублікований рейтинг 2009 року і його переможцем став Львів.

У рейтингу взяли участь 100 міст, з яких експерти відібрали 55 найкращих. Оцінювалося кожне місто за 14 критеріями і 55-ти бальною шкалою. Особливо пильно оцінювався фінансовий та діловий потенціал міст-учасників. Крім того, в цьому році був скоректований підхід до оцінювання освітнього потенціалу учасників, в зв'язку з чим, з рейтингу зникли, Острог, Павлоград, Вишгород і Свалява, а з'явилися Кривий Ріг, Мелітополь, Славутич і Ніжин.

Львів відзначився високими показниками за всіма критеріями. Головними з них, були освітній і діловий потенціал, туристична привабливість та рівень культурних заходів.

Що стосується окремих номінацій, то перше місце за рівнем безпеки зайняла Коломия, найчистішим містом назвали Чернігів, а Енергодар зайняв лідируючу позицію в номінації «Найвищі зарплати». Містом з найбільш доступними цінами на житло був названий Маріуполь. А Одеса перемогла в номінації «Найнижчий рівень безробіття».

Михайло Гладкий (головний редактор «Фокусу») підсумував складений рейтинг наступними словами: «У попередніх рейтингах лідируючі позиції займали невеликі міста, проте статистика 2009 року показала, що економічна криза все ж краще переживати в великих містах».

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
самостійно до Львова
Історичні місця на карті
місця для туристів
у Львові вранці
у Львові ввечері
Розміщення груп у Львові
цікаві місця у Львові
Найцікавіші факти про Львів
Львівський туристичний портал

Ціни для груп