Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Новий рік 2019 у Львові

Новий рік 2019 у Львові

День перший, 31 грудня.

Пам'ятайте, що співробітники компанії Бі Тревел чекають вас у Львові на вокзалі вранці, адже вже о пів на восьму починається екскурсія по місту. І це правильно, адже нечасто випадає приїжджим побачити місто напередодні найулюбленішого свята.

Ви побуваєте в соборі Св. Юра, побачите Порохову вежу, гідно оціните майстерність древніх зодчих, які вибудували прекрасний палац Потоцьких, побуваєте в комплексі Львівських університетів і в Будинку Вчених, проїдете по прекрасному і величному проспекту Свободи. Безумовно, не можна не побувати на Личаківському кладовищі, адже він являє собою унікальний, один з найстаріших у Європі, музей - некрополь під відкритим небом.

Насичена програма автобусної екскурсії по новорічному і прекрасному Львову в першій половині дня завершується самостійним поселенням у готель і обідом. Після короткого відпочинку туристам пропонується дуже « смачна » кавова екскурсія. Адже тільки у Львові вміють так смачно і різноманітно готувати каву, що слава про львівські кав'ярні вже давно розлетілася далеко за межі нашої країни. Екскурсія для гурманів, для тих, хто гідно зможе оцінити « тисячу і один» спосіб приготування кави, кого цікавить історія цього напою і кавові традиції Львова - для них подорож в « Стару кав'ярню в центрі Львова» стане кращою пригодою напередодні Нового року. Та й пара чашок міцної, запашної, приголомшливо смачної кави не будуть зайвими для тих, хто хоче бути бадьорим до ранку. Кращі сорти кави і безліч способів його приготування будуть запропоновані гостям міста в самих затишних кав'ярнях Львова. Після чого залишиться зовсім небагато часу до самого урочистого моменту в році - зустрічі Нового Року. Ви зможете підготуватися до свята, адже веселі розважальні програми на вибір групи проходитимуть до ранку, до останнього, самого стійкого, туриста !

День другий, 1 січня.

Після феєричної новорічної ночі туристів чекає в готелі пізній сніданок і дуже щільний графік екскурсій на день. Та й правильно, адже не спати ж ви приїхали до Львова, а тому будьте готові до захоплюючої та цікавої пішохідної екскурсії « Легенди міста Львів». Вона починається на площі Ринок, розташовані на якій архітектурні ансамблі занесені до світової спадщини ЮНЕСКО, що саме по собі говорить про те, наскільки важливі для культури міста, країни і всього світу старовинні будівлі Львова.

У процесі пішохідної екскурсії туристи побувають у Латинському кафедральному соборі та в Успенській церкві, побачать величний Домініканський собор і дзвіницю Корнякта, прогуляються стародавньому вірменському кварталу і відвідають Вірменський собор. Огляд Оперного театру і прогулянка по прекрасному проспекту Свободи також включені в програму екскурсії. Після закінчення захоплюючої пішої прогулянки по найвідоміших архітектурним та історичним пам'яткам Львова у туристів залишиться вільний час, який можна витратити з задоволенням. Наприклад, відвідавши кафе чи ресторан, яких у Львові налічується десятки і багато з яких відомі далеко за межами міста.

День третій, 2 січня.

Після сніданку в готелі туристи повинні виселитися з номера до 12 години дня. Свої речі вони можуть залишити в камері зберігання готелю, або відвезти на вокзал. У цей день гостей міста чекає сама незвичайна подорож з усіх можливих. Адже далеко не в кожному місті є підземелля, похмура слава про яких прийшла з глибини століть і до сих пір тривожить уми городян. « Підземні таємниці Львова» відкриються тим, хто із задоволенням сприймає інформацію про славну історію міста, про події вікової давнини, про легенди підземелля Львова.

Пішохідна екскурсія по заплутаних старовинним підземеллям міста, досі зберігає таємниці середньовіччя, завершує триденний новорічний тур у древній Лемберг. Туристи можуть перед від'їздом купити львівські сувеніри в якості подарунків друзям і близьким, випити на прощання чашку ароматної кави, поглянути на місто і відправитися в зворотний шлях. Повірте, Новорічний Тур до Львова ви ще довго будете згадувати, перебираючи в пам'яті кожну мить. Адже все, що сталося з вами в ці три коротких, але таких насичених яскравими подіями, дня, було по -справжньому прекрасним і по-новорічному казковим !

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Пивні тури
Нестандартні тури
Нічні тури
Святкові тури
Гастрономічні тури
Екскурсійні тури
Автобусні тури
Пішохідні тури
Індивідуальні тури
Групові тури
Збірні тури
Корпоративні тури

Ціни для груп