Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Тур вихідного дня: «Все й одразу»

1 день

Прибуття до Львова, трансфер в готель (за додаткову плату), поселення. За наявності вільного номера, поселення відбудеться вранці, за його відсутності - після

Тур вихідного дня до Львова: «Все й одразу» - це неймовірно насичений і пізнавальний для всіх уік-енд у Львові!

12:00 - початок пішохідної екскурсії по Львову «Зі смаком кави». Під час цієї екскурсії Ви почуєте історію кави як напою, її властивості, подробиці появи і поширення в Європі та Львові, зокрема. Дізнаєтесь про цікаві традиціях львівських кав'ярень, а також так званих «цукерень» (кондитерських).Ознайомитесь з історією їх створення і почуєте цікаві розповіді про визначні події та відвідувачів. Чарівність середньовічної архітектури також чекає на Вас.

Тривалість: 3 години.

Одразу після пішохідної екскурсії на Вас чекає прогулянка по місту на екскурсійному трамвайчику. Під час екскурсії Ви побачите і почуєте цікаві розповіді про головні історичні події Львова, починаючи від заснування міста і до сьогодення.

Тривалість: 1 година.

Вільний час.

За доплату пропонуємо Вам вечерю в одному з концептуальних кафе Львова, наприклад, в  найпатріотичнішому ресторані - «Криївка». Самостійне повернення в готель. Ночівля.

2 день

Сніданок

12:00 - початок пішохідної екскурсії по Львову «Легенди, казки, байки». Екскурсія передбачає прогулянку найцікавішими місцями історичного центру, «приправлену» порцією захоплюючих легенд, які у Львові не тільки розповідають туристам, але й публікують на сторінках газет і журналів.

Тривалість: 3 години

15:00 - після екскурсії ми допоможемо Вам закріпити отримані знання і побачити панораму міста з висоти пташиного польоту.  На Вас чекає підйом на вежу міської ратуші!

Вільний час для обіду і покупки сувенірів.

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Романтичні тури
Гастрономічні тури
Екскурсійні тури
Тури вихідного дня
Сімейні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Активні тури
Корпоративні тури
на 2 дні

Ціни для груп