loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Autobusowe tury do Lwowa - Weekend we Lwowie: "Wszystko na raz"

Dzień 1

Przyjazd do Lwowa, własny transfer do hotelu (lub transfer przez firmę z dodatkową opłatą), zakwaterowanie lub oddanie rzeczy do kamery schowu przy hotelu.

12:00 - Początek pieszej ekskursji po Lwowu "O smaku kawy." Podczas tej wycieczki będzie można usłyszeć o historii kawy jako napoju, jej właściwości, pojawieniu się i dystrybucji w Europie i we Lwowie w szczególności. Dowiedz się o ciekawych tradycjach lwowskich kafetrii, a także tak zwanych "cukierniach" (fabryka słodyczy). Zapoznanie się z historią ich powstania i usłyszenie ciekawych historii o różnych wydarzeniach i zwiedzających. Urok średniowiecznej architektury również czeka na Ciebie.

Czas trwania: 3 godz.

Zaraz po zakończeniu spaceru można przejechać się po mieście w tramwajem turystycznym. Podczas zwiedzania będzie można zobaczyć i usłyszeć ciekawe historie o wielkich wydarzeniach historycznych we Lwowie, od założenia miasta i do chwili obecnej.

Czas trwania: 1 godz.

Czas wolny.

Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie

12:00 - Początek pieszej zespołowej ekskursji Lwowem "legendy, bajki, opowieści ". Wycieczka obejmuje spacer po najciekawszych miejscach w zabytkowym centrum miasta, "przyprawioną" porcją ciekawych legend, które we Lwów nie tylko opowiadają turystom, ale również publikują na łamach gazet i czasopism.

Czas trwania: 3 godz.

15:00 - po zakończeniu ekskursji pomożemy Ci wzmocnić swoją wiedzę i obejrzeć panoramę miasta z „lotu ptaka”. Będziemy wspinać się na wieżę Ratusza!

Czas wolny na obiad i zakup pamiątek.

Wlasny transferu na Dworzec. Odjazd.

You may be intrested in applets:
Romantyczne tury
Gastronomiczne tury
Wycieczkowe tury
Tury dnia wolnego
Rodzinne tury
Piesze tury
Grupowe tury
Aktywne tury
Korporacyjne wyjazdy
2 dni

Блок після новини