Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Варто побачити у Львові - Фестиваль писанок у Львові

Фестиваль писанок у Львові

Писанка є одним із символів Воскресіння Христового. Пов'язано це з одною біблійною легендою, яка повідає про те, що в день воскресіння Христа до імператора Тиберія прийшла Марія Магдалина та принесла цю звістку, на що, імператор відповів: «Це так само неможливо, як і те, щоб куряче яйце, яке я тримаю в руках, стало червоного кольору ». І після виголошених імператором слів - яйце стало червоним. З тих пір християни щороку на Великдень почали прикрашати різними способами яйця (розписувати різними візерунками, фарбувати, дряпати і інше.).

З часом розписувати яйця почали не тільки для того, щоб поставити їх на святковий великодній стіл, але і в якості сувенірів. Так, для розпису використовувалися шкарлупа яєць, яку отримували шляхом видування з яйця його вмісту або дерев'яні заготовки у формі яйця. Мистецтво писанкарства постійно вдосконалювалося: з'являлися нові матеріали, нові види фарб, нові кольори, нові інструменти для цієї клопіткої роботи. Всі виготовлені писанки відрізнялися між собою і нанесеними елементами, і символами, і техніками нанесення.

Сьогодні мешканці Львова вирішили відродити давні традиції і організували Фестиваль писанок. У цьому фестивалі може взяти участь кожен бажаючий, достатньо всього лише створити власну писанку та виставити її на загальний огляд. Протягом Фестивалю писанок у Львові виготовляються писанки з шоколаду, дерева, квітів, стрічок, повітряних кульок та інших цікавих і несподіваних матеріалів, які є символами Великодня.

Зазвичай для виготовлення писанок використовуються пластикові заготовки, які учасники майстер-класу розфарбовують акриловими фарбами. По закінченню майстер-класу, писанки виготовлені його учасниками, розвішують на деревах у центрі Львова, де вони висять до Великодня.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
треба побувати у Львові
потрібно зробити у Львові
потрібно відвідати у Львові
де можна погуляти у Львові
куди варто піти у Львові
коли у Львові фестивалі
ТОП 10 місць у Львові
Зимові прогулянки
Осінні прогулянки
Літні прогулянки
Весняні прогулянки
Екскурсійні маршрути по місту
поради туристу у Львові

Ціни для груп


Італійський дворик у Львові
Італійський дворик