loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki piesze po Lwowie - Lwow - Europa

Lwow - Europa
Bee Travel poleca

Lwów – jest to niepowtarzalne czarujące miasto- muzeum gołym niebem.

Podczas zwiedzania będzie okazja, do zobaczenia historycznej części Lwowa, wpisaną do światowego dziedzictwa UNESCO, lista zawiera również cenność  barokko na Ukrainie Katedra św. Jura. (Przystanek z wyjściem).

Cmentarz Łyczakowski jest najstarszy Nekropolis w Europie Wschodniej .. Jest to w zasadzie muzeum nagrobkówpod otwartym niebem. Na cmentarzu pochowani są znani działacze ukraińskiej i polskiej kultury, polityki, duchowieństwo, naukowcy (przystanek z wyjściem).

Wysoki Zamek – jest to najwyższa góra Lwowa, dominuje nad miastem. Gorę nazywają kolebką miasta. Istnieje kilka punktów obejrzenia. Z górnej zobaczymy Lwów z wysokości „lotu ptaka” (przystanek z wyjściem).

Wycieczki przebiega centalnymi alejami, obejmując takie zabytki jak Uniwersytet (dawny galicyjski Sejm), Politechnika, Dobre kasyno, część Parku  Stryjskiego i wiele ciekawych obiektów.

Czas trwania - 3 godziny.

"Duch Królewskiego Miasta"

Ekskursja"Duch Królewskiego Miasta ", podczas której można zanurzyć się w czaach założenia miasta, aby zobaczyć najstarszy plac targowy miasta 13 wieku i najstarsze świątyni 13 stulecia, odwiedzić muzeum "Dawnego Lwowa" – gdize znajdują się modele Lwowa 13 i 17 stulecia, a następnie wspiąć się na najwyższy punkt miasta Wysoki Zamek i zobaczyć panoramę miasta z „lotu ptaka” ... (2 godziny)

You may be intrested in applets:
Romantyczne tury
Wycieczkowe tury
Tury dnia wolnego
Rodzinne tury
Piesze tury
Grupowe tury
Korporacyjne wyjazdy
1 dzień

Блок після новини