Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову - Цікаві львівські кнайпи

Цікаві львівські кнайпи
Бі Тревел рекомендує

Чи знаєте ви, що знайомитися з історією міста, країни або цілого народу можна не тільки в музеях, а й за гастрономічними перевагам, культурі їжі і пиття? Такою унікальною можливістю - ближче дізнатися історію львів'ян - можна скористатися, відкривши для себе країну львівських кнайп.

Кнайпами називають у Львові кафе, де можна не тільки скуштувати десерти і вина, а й просто поспілкуватися за чашкою кави. Незважаючи на те, що термін «кнайпа» прийшов з Німеччини і спочатку позначав корчму, де подавалося тільки спиртне, у Львові кнайпами називають кав'ярні, в яких можна замовити чай та каву, тістечка та випічку, оригінальні десерти і шоколад у всіх його видах. Затишне місце зустрічей і спілкування друзів і колег, приємний інтер'єр, стильний дизайн і тематика оформлення львівських кнайп дозволять вам під час екскурсії зануритися в доброзичливу атмосферу, відчути дух справжнього Львова, віддатися гармонійній атмосфері відпочинку в колі друзів. Поговорити про найважливіше, подумати про справи, призначити романтичне побачення, та й просто прийти в кнайпу, продегустувати настоянки і фірмові блюда - чи це не привід замовити екскурсію по кнайпах Львова?

В ході екскурсії Ви відвідаєте найкращі кнайпи за нашими рекомендаціями або ж ми складемо програмку відповідно до Вашого переліку.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Пивні тури
Нестандартні тури
Гастрономічні тури
Сімейні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
Щонеділі
Корпоративні тури
на 1 день

Ціни для груп