loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Autobusowe tury do Lwowa - Wycieczki dla dzieci

Wycieczki dla dzieci
Bee Travel poleca

Lwów słynie nie tylko swoją wielowiekową historią i wysoką sztuką, to miasto hojnych i życzliwych ludzi. Toż właśnie tu można z lekkim sercem odpuszczać swoje dzieci na wycieczki.

Miasto jest słynne nie tylko unikalnymi zabytkami, ale i rzadkimi ekologicznie czystymi warunkami przyrodniczo-klimatycznymi. Podróż dzieci do takiego regionu będzie nie tylko ciekawa, ale i pożyteczna dla zdrowia.

Szczególna wartość Lwowa dla dorastającego pokolenia w tym, że tu oni mogą zostać uczestnikami odrodzonych tradycji, im będzie dana możliwość przeżyć uczucia przynależności do piękna.

Wycieczki dla dzieci mogą być bardzo różne, dla różnych grup wiekowych. Dla bobasów - to znajomość z obrazami lwów, rozmieszczonymi na ścianach, frontonach i portykach budowl miasta, wpisanych do płaskorzeźb, rzeźb wypukłych, mozaik i fresków. To specjalne "słodkie" tury, podczas których dzieci poznają technologię produkcji czekoladowych smakołyków i degustują je. Można odwiedzić laboratorium alchemika "Muzeum-apteki" albo zapoznać się z lwowskimi zabytkami, objechawszy ich na "Cudo-pociągu".

You may be intrested in applets:
Rodzinne tury
Autobusowe tury
Piesze tury
Wycieczki zbiorowe
Tury zbiorowe
1 dzień

Блок після новини