Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову - Пивна екскурсія

Пивна екскурсія

   Пиво - одна із найстаріших пам'яток Львова. Так говорять документи зі старих львівських архівів, в яких повідомляється, що в місті пиво продавали ще в 14 столітті.

  Якщо ви не байдужі до цього хмільного напою, якщо хочете дізнатися історію його появи і розвитку пивоваріння, якщо вам цікаві приказки, прислів'я, анекдоти і байки про пиво та його цінителях, наша екскурсія для ознайомлення з цією пам'яткою саме для вас.

   Захоплююча прогулянка дозволить вам побачити найвідоміші пам'ятники міста, але головна увага буде приділена всьому, що пов'язано у Львові з пивом. А в місті, для якого пивоварня є символом, підприємством, гідно представляють Львів на всіх етапах його розвитку, є що подивитися, послухати і спробувати.

   Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик. А, щоб у пам'яті гостей міста залишилися не лише розповіді про чудовий напій, але і смак холодного львівського пива, вам запропонують дегустацію декількох його сортів.

   А після екскурсії ви зможете продовжити знайомство з хмільним напоєм в кращих пабах і кнайпах Львова.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Пивні тури
Нестандартні тури
Гастрономічні тури
Індивідуальні тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
на 1 день

Ціни для груп