loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki piesze po Lwowie - Piwna wycieczka

Piwna wycieczka

Piwo - jeden z najstarszych zabytków Lwowa. Tak mówią dokumenty z starych lwowskich archiwów, w których zawiadamia się, że w mieście piwo sprzedawały jeszcze w 14 stuleciu.

Jeśli Państwo nie są obojętni do tego napoju alkoholowego, jeśli chcą dowiedzieć się historię jego pojawienia i rozwoju browarnictwa, jeśli Państwu ciekawe przysłowia, porzekadła, anegdoty i baśnie o piwie i jego miłośnikach, nasza wycieczka dla zapoznania się z tą atrakcją będzie właśnie dla Państwa. Fascynujący spacer pozwoli Ci zobaczyć najsłynniejsze zabytki miasta, ale główną uwagę należy zwrócić na to, co jest związane z piwem w Lwowie.

Fascynujący spacer pozwoli Państwu zobaczyć najsłynniejsze zabytki miasta, ale główną uwagę należy zwrócić na to, co jest związane z piwem w Lwowie. A w mieście, dla którego browar jest symbolem, który reprezentuje Lwów z godnością na wszystkich etapach jego rozwoju, jest co zobaczyć, usłyszeć i spróbować .

Państwo będą mieć okazję odwiedzać Lwowski browar, Muzeum browarnictwa, otwarte w dzień 290-ej  rocznicy z dnia założenia browaru, lwowski piwny tramwaj. A, żeby w pamięci gości miasta pozostały się nie tylko opowieści o świetnym napoju, ale i smak zimnego lwowskiego piwa, Państwu zaproponują degustację kilku jego gatunków.

A po wycieczce Państwo potrafią kontynuować znajomość z chmielnym napojem w lepszych pubach i knajpach Lwowa. 

You may be intrested in applets:
Piwne tury
Niestandardowe tury
Gastronomiczne tury
Indywidualne tury
Wycieczki zbiorowe
Tury zbiorowe
1 dzień

Блок після новини