Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову - Сім чудес Львова

Сім чудес Львова
Бі Тревел рекомендує

   Останнім часом все частіше нам пропонують списки різних чудес: чудеса світу, Європи, конкретної країни, флори і фауни. Львів'яни вважають дивом все своє місто, але є особливі споруди, які з'явилися і стали відігравати значну роль у житті міста ще за часів середньовіччя, в 18-му і 19-му століттях.

   Оскільки ці пам'ятники історії та архітектури цікаві людям і по сей день, ми пропонуємо екскурсію «Сім чудес Львова», яка дозволить вам переконатися у величі цих шедеврів. Різні історики і мистецтвознавці не завжди відносять до цього списку одні й ті ж пам'ятки, але щодо деяких споруд їх думка збігається.

   Саме ці унікальні будівлі будуть представлені вашій увазі. Львівський національний театр опери та балету ім. С.Крушельницької, що став візитною карткою міста. Собор св. Юра, побудований під керівництвом великого майстра Іоанна Пінзеля. Домініканський собор з найкрасивішою в Україні дзвіницею - вежею Корнякта. Комплекс костелу Бернардинів з каплицею св. Яна з Дуклі, який, як свідчить легенда, охороняє Львів від ворожих куль. Будинок вчених з його прекрасним фасадом і внутрішньою обробкою, що дозволив зняти безліч фільмів в інтер'єрі будинку. Іноді до цього списку відносять також каплицю Боїмів, Палац Потоцьких і Львівську галерею мистецтв, Вірменську церкву.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Екскурсійні тури
Пішохідні тури
Індивідуальні тури
Групові тури
Щоп'ятниці
Корпоративні тури
на 1 день

Ціни для груп