Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову - Підземелля Львова

Підземелля Львова
Бі Тревел рекомендує

  Знайти цікаві і невивчені місця можна навіть в знайомому з дитинства місті. Для стародавнього Львова такими «білими плямами» є його підземелля. За часів Радянського Союзу вивчення львівських лабіринтів було заборонено. В даний час вони становлять великий інтерес для археологів, а деякі з них стали доступні туристам.

  Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу. У самому центрі Львова знаходяться підземелля церкви Преображення, з яких і сьогодні можна дістатися до будинків сусідньої вулиці. Під монастирем єзуїтів була розкопана ціла мережа галерей і знайдений рідкісний алебастровий саркофаг XVIII століття. У супроводі легенди про примару Чорного монаха, який продав душу дияволу, прогулянки по цих галереях стають особливо хвилюючими. У програмі екскурсії також відвідування підвалів домініканського монастиря і музею скла, розташованого в підземеллі одного з найстаріших будинків міста.

  Весь центр Львова має підвали, частина з яких перетворилися на затишні львівські кав'ярні і кафе. Закінчити нашу екскурсію в одному з таких закладів ми і пропонуємо гостям міста.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Нестандартні тури
Романтичні тури
Екскурсійні тури
Пішохідні тури
Індивідуальні тури
Групові тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
Корпоративні тури
на 1 день

Ціни для груп