loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki piesze po Lwowie - Podziemia Lwowa

Podziemia Lwowa
Bee Travel poleca

Znaleźć ciekawe i nie zaznane miejsca można nawet w znajomym od dzieciństwa mieście. Dla starożytnego Lwowa takimi "białymi plamami" są jego podziemia. W czasach sowieckich badanie lwowskich labiryntów było zabronione. W obecnej chwili one są bardzo interesujące dla archeologów, a niektóre z nich stanęły dostępne dla turystów.

Nasza wycieczka "Lwowskie podziemia" pozwoli i Państwu dotknąć do tajemnic podziemnego świata. W samym centrum Lwowa znajdują się podziemia Cerkwi Przemienienia Pańskiego, z których i dziś można dotrzeć do domów sąsiedniej ulicy. Pod klasztorem jezuitów była rozkopana cała sieć galerii i jest znaleziony rzadki alabastrowy sarkofag XVIII stulecia. W towarzystwie legendy o duchu Czarnego mnicha , który sprzedał duszę czartowi, przechadzki po tych galeriach stają się zwłaszcza ekscytującymi. W programie wycieczki również odwiedzania suteren dominikańskiego klasztoru i muzeum szkła, rozmieszczonego w podziemiu jednego z najstarszych domów miasta.

Całe centrum Lwowa ma sutereny, część z których przekształciły się na przytulne lwowskie kawiarnie. Ukończyć naszą wycieczkę w jednym z takich lokali i proponujemy gościom miasta.

You may be intrested in applets:
Niestandardowe tury
Romantyczne tury
Wycieczkowe tury
Piesze tury
Indywidualne tury
Grupowe tury
Wycieczki zbiorowe
Tury zbiorowe
Korporacyjne wyjazdy
1 dzień

Блок після новини