Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову - Австрійський Львів

Австрійський Львів
Бі Тревел рекомендує

   Старовинний Львів славиться своєю багатовіковою історією, різними культурами, високим мистецтвом. З 1772 по 1914 роки місто входило до складу Австро-Угорщини і називався Лембергом. У цей час кардинально змінюється зовнішній вигляд міста, в ньому можна тепер пізнати риси Парижа і Відня.

   Саме з цим найцікавішим періодом життя Львова познайомить вас наша екскурсія. На щастя, культурно-історична та духовна спадщина Львова була збережена для майбутніх поколінь, не дивлячись на катаклізми минулих століть.

  Прогулюючись по вуличках і площах міста, забудованими за часів Австро-Угорської імперії, ви зможете насолодитися містичним бароко величного собору св. Юра і відгомонами неоготики костелу св. Ельжбетта, побачите будинок Галицького сейму і Галицьку ощадну касу. Перед вами постануть фамільні маєтки та парки, найцікавіші архітектурні пам'ятки Львова. Палац графів Потоцьких, львівський оперний театр, залізничний вокзал та бібліотека Оссолінеум підкорять вас своєю красою і величчю.

  Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії, як він прогулюється по великим проспектам і вузенькими вуличками міста.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Екскурсійні тури
Сімейні тури
Пішохідні тури
Індивідуальні тури
Групові тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
Корпоративні тури
на 1 день

Ціни для груп