Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Західна Україна та її замки

1-й день

Зустріч групи представником компанії. Розпочинається екскурсія з найзахіднішої області України - Закарпаття. Спочатку ми познайомимось з прекрасною столицею цього краю - Ужгородом і звичайно ж з Ужгородським замком -  шедевром  романського архітектурного стилю. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. В 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

2-й день

Сьогодні на Вас чекає ще дві Закарпатські фортеці. Спочатку дорогою до Мукачева ми відвідаємо чудове селище Середнє де кожен зможе продегустувати різні сорти вин. Також скоштуєте вино “Середнянське” - це вино має тонкий смак і аромат, з легким цитрусовим відтінком.  Перший замок який ми не можемо залишити поща увагою — це звичайно чаруючий замок “Паланок” який розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м., займає площу біля 14 тис. кв. м. та складається з трьох частин і розміщений на трьох терасах. Весь замок і кожна його частина оточені кам'яними кріпосними стінами 3-3,5 м. завдовшки, сухими ровами глибиною 10-12 м., через які були перекинуті дерев'яні, колись підйомні, мости.  Після огляду замку “Паланок” залишаємо Закарпаття, але дорогою ще одна невелика зупинка біля затишного мисливського замку Шенборна, який знаходиться в Чинадієво, є свого роду витвором мистецтва того часу, коли він був побудований. Дорогою до Львова через Верецький перевал Ви зможете насолодитися чудовими краєвидами Карпатський гір. Поселення в готелі.

3-й день Сніданок

Знайомство зі Львовом Ви почнете теж із Замкової гори. Львівський Високий Замок відомий багатьом, але на жаль від самого замку залишився лише уламок стіни. З оглядового майданчику у Вас буде можливість побачити Львів з висоти і насолодитись краєвидами які відкриваються. Після панорами міста мандрівка в середньовічний Львів. Пішохідна екскурсія древніми вуличками Львова. Ви побачите  древні храми та музеї міста, зможете почути почути історії різноманітних Львівських будинків та сакральних споруд, а також відчути незабутню романтику міста. Після обіду вільний час щоб ви змогли трішки відпочити та в повній мірі насолодитись красою Львівщини та відвідати знамениті кнайпи міста.

Поселення в готелі. Ночівля

4-й день

Після сніданку Ви відправитесь на схід від міста, щоб оглянути знамениті замки Львівської області які більш відомі як “Золота підкова Львівщини”.

Виїзд в Золочівський замок - екскурсія по замку. Побудований в 1630-х р. як цитадель з бастіонами, замок в XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзівіллам. В дворі замка розташовані Великий палац і Китайський Палац. Відчуйте себе лицарем середньовіччя і проведіть незабутній день у неповторній красі замків.
Виїзд в Підгорецький палац -  унікальному пам'ятнику архітектури Пізнього Ренесансу (1635-1640 гг.), який належав магнатам Жевуським. В замковий ансамбль входять – палац оточений ровом, костьол в стилі барокко (1752-1766 гг.), в'їздні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами. Підгорецький замок сьогодні є філіалом Львівської галереї мистецтв і знаходиться в стадії реставрації. В с.Підгірці радимо оглянути дерев'яну церкву Св. Михайла (1720 р.) – пам'ятник народного творчості, а також перед Підгірцями староруське містечко Пліснеське (XII cт.).
 Виїзд в Олеський замок – унікальному пам'ятнику архітектури та історії ХIII – XVIII ст. В XIV столітті це була міцна староруська фортеця. В XV – XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований в дусі італійського Ренесансу. В 1629 році тут народився король Ян III Собеський, який пізніше часто проживав тут і зібрав багаточисленну колекцію витворів мистецтва. Після реставрації 1965-1975 років тут був заснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. В музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X – XIX століть. Серед них ікони, портрети, натюрморти, меблі, колекція скульптури. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.

5-й день

Сьогодні на Вас чекають замки Тернопільщини. Спочатку Ви відвідаєте напевно найкраще збережений замковий комплекс Тернопільщини у Збаражі з його музейними скарбами. Потім давнє княже місто Теребовля, де крім решток колись могутнього замку збереглися культові споруди, що теж охороняли мешканців міста своїми мурами: Миколаївська церква 16 ст. зі спеціальним бойовим ярусом бійниць, монастир кармелітів 1635-1639 рр та ін. Тут є на що подивитись спраглому вражень оку туриста.  Дорогою на  Поділля візит у Чортків. Замок 16-17 ст практично повністю зберігся. Посприяла цьому наукова консервація замку, проведена на початку ХХ ст. Крім нього Ви оглянете Ринок з павільйонами 19 ст., Домініканський костел, синагогу. Ночівля в Кам’янці-Подільському.

6-й день

Зранку огляд міста на камені. Це просто казкове місто яке варто відвідати кожному. Ви відвідаєте не лише його могутній замок, що розташований на річці Смотрич і який вразить Вас своїми розмірами та розмахом, а й саме місто яке багате архітектурою та цікавими історіями. Ви пройдетесь по ринковій площі,  зайдете в собор Петра і Павла, Домініканський монастир і звичайно ж сувенірний ринок на якому буде можливість придбати собі щось на згадку. Після обіду поїздка на береги Дністра до Хотинської фортеці, яка тепер приваблює не загарбників, а туристів і кіне матографістів. Адже саме в цій фортеці щороку проводиться знаменитий фестиваль “Битва Націй” де між собою змагаються рицарі України, Росії, Італії, Білорусі, Польщі, Квебеку.

Ночівля

7-й день

Сніданок. Повернення до столиці Галичини. Дорогою короткі відвідання містечок, які теж відомі своїми замками та архітектурою, які на жаль не всюди добре збережені. Бучач з його ратушею, яка вважається найгарнішою бароковою спорудою такого типу в Україні. Підгайці, де від давнього замку князів Чарторийських збереглися лише залишки фундаментів. Найстарішою будівлею в містечку є синагога 16 ст. Збереглися руїни колись величного костелу, вибудованого в 1634 р., а 1650-1653 рр. була споруджена Успенська церква з бійницями навколо фасаду, що свідчить про оборонний характер цього храму. Бережани з колишнью перлиною міста - Бережанським замком, збудованим родиною Сенявських в 16-18 ст. разом з костелом Святої Трійці 1554 р., який став родовою усипальницею. І на останок ще один підльвівський замок у Свіржі, який теж досить часто впадає в око режисерам.

8-й день

Сніданок. Виселення з готелю. Прощання зі Львовом

Ціна залежить від кількості осіб та тривалості екскурсій. Ми заберемо вас прямо з готелю, або в іншому місці за домовленістю.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Нестандартні тури
Романтичні тури
Екскурсійні тури
Сімейні тури
Пішохідні тури
Групові тури
Корпоративні тури

Ціни для груп