Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - "Чудо бус" Казкова пригода

Казкова пригода

Львів - справжня туристична перлина України. У цьому дивовижному місці, в буквальному сенсі, оживають фантазії про європейське місто, багате цікавими пам'ятками і яскравими подіями. А відпочинок всією сім'єю з легкістю перетворюється в незабутню подорож, адже для цього створено масу можливостей.
Екскурсія «Пригоди львівських ельфів» - якраз одна з таких.
Цю нестандартну екскурсію розробили і втілили спеціально для діток. Дія відбувається в «Чудо-автобусі», куди потрапляє ельфійка Ія і Максим. У юної ельфійки - трагедія, злі тролі вкрали її брата. Тому всі бажаючі спільно з головними героями подорожують по місту в пошуках.
В рамках екскурсії можна побачити не тільки центр міста (маршрут починається на пл. Ринок, Оперний театр, будинок вчених, пам'ятник королю Данилу, Латинський Собор та ін.), Але інші цікаві пам'ятки. При цьому ви отримуєте максимум комфорту, адже практично постійно будете перебувати в зручному автобусі.
В рамках екскурсії можна також організувати кілька майстер-класів на вибір, які будуть більш цікаві вашим діткам.
У скарбничці вже проведених, що сподобалися і захоплюючих - екологічний майстер-клас з виготовлення рамок; майстер-клас з виготовлення та декорування рукавичок; майстер-клас з виготовлення осінніх прикрас; майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки та багато інших не менш цікавих занять.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп