Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Тур: Лицарські розваги

Лицарські розваги

Туристичний Львів приховав чимало сюрпризів у своїх старовинних вуличках і знаменитих кав'ярнях. Однак сімейний відпочинок з дітьми, або просто дитячий туризм має свої нюанси.
Адже невгамовним малюкам швидко набридне слухати гідів і дивитися на пам'ятки. І зовсім інша справа, коли під час екскурсії вся ця краса буквально оживає на очах, та ще й за активної участі самої дитини.
Екскурсійний тур «Лицарські розваги в навколишніх замках Львова» - стане справжньою подією, яке дитині запам'ятається надовго і збережеться в фото та сувенірах.
Тур представляє собою екскурсію по найближчих замках - Олеському та Подгорецькому, також поїздку в центр гончарної справи - село Гавареччина.
Крім огляду древніх замків і ремісничого села, дітки можуть взяти участь в різних майстер-класах.
Так в Гавареччині їх можуть навчити основам гончарного мистецтва на гончарному крузі.
Процес досить простий, оскільки дитина власними руками спробує виготовити нескладний керамічний посуд і побачити твори місцевих майстрів.
В Олеському та Подгорецькому замках на хлопців чекають кілька майстер-класів на вибір.
Це і урок середньовічних танців, і майстер-клас по володінню мечем після показового постановочного бою. Для більш спокійних хлопців підійдуть творчі майстер-класи з ткацької справи, гончарного мистецтва, ліплення з вовни, Ковальський майстерності, виготовленню ляльки-мотанки і навіть плетіння кошиків.
Всі майстер-класи проходять в атмосфері середньовічних замків, що залишає приголомшливі емоції не тільки від того, що відбувається, але і від результатів своєї праці.
Якщо всі львівські пам'ятки ви вже встигли побачити і спробувати, тоді «Лицарські розваги в навколишніх замках Львова» прекрасна можливість оглянути старі оборонні споруди і навчитися новій справі.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп