Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Майстер-клас: Львівська свічкова мануфактура

Львівська свічкова мануфактура

Туристичний Львів - це місто в якому можна знайти і побачити все що завгодно. Старовинні центральні вулиці з бруківкою під ногами так і занурюють в атмосферу Середньовічної Європи. Тоді, як відомо, електрики не було. Тому справжнє диво діялося в місті і в кожному будинку тільки вечорами, при світлі свічок.
Приїхавши до Львова як турист можна не просто бродити по місту з гідом, але і відвідати унікальні майстер-класи, організовані місцевими майстернями. Цікаво, корисно і цікаво проведений час, та ще й сувенір виготовлений своїми руками запам'ятається надовго.
«Львівська свічкова мануфактура» - це майстерня в якій віск, парафін і гніт з'єднуються в ідеальний виріб, зігріваючий і надихаючий вечорами. Така свічка додасть яскраву родзинку будь-якого декору, та й у господарстві не буде зайвою.
Майстер-класи проводяться самі майстрині, які виготовляють свою продукцію виключно власноруч. Чому вас і навчать.
Не менш цікаво взяти участь в подібній роботі буде діткам. Крім насолоди результатом своєї праці, малюк отримає навички роботи з такими матеріалами, як віск і парафін. Це цікавий досвід з точки зору психології, так як заняття розслабляє, заспокоює і розвиває дрібну моторику. До того ж важливо сконцентруватися на одній конкретній задачі, чому діткам буде не менш корисно навчиться.
Роблячи свою свічку у «Львівській свічковій мануфактурі», маленький учасник майстер-класу може сам вибрати форму, колір, розмір, аксесуари, втілюючи найсміливіші фантазії у власному виробі.
Отримати такий оригінальний сувенір зі Львова буде приємно будь-якій людині, адже насолоджуватися теплом, ароматом і світлом такої свічки добре в будь-який час, згадуючи свої подорожі в колі близьких людей.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп