Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Майстер-клас: Юрашка

Юрашка

Львів - дивовижне туристичне місто. У ньому є абсолютно, все що тільки може побажати турист - яскраві пам'ятки, старовинна архітектура, ексклюзивні місця в абсолютній гармонії і місцевим колоритом. Сімейна поїздка до Львова напевно запам'ятається всім, при цьому діткам нудьгувати буде абсолютно ніколи.
Оскільки Львів - справжня кондитерська майстерня в міському масштабі, то пройти повз унікальну кав'ярню, кондитерську просто неможливо. Серед таких закладів у Львові не можна не помітити магазин-майстерню «Юрашка». Зрештою - кава і шоколад не все, чим може захопити і нагодувати Львів.
«Юрашка» це майстерня, в якій вручну печуть імбирні і медові пряники, традиційні ласощі Західної Європи середньовічних часів. Відмінною рисою «Юрашок» є виготовлення пряників з використанням старовинних рецептів і технології приготування.
Майстер-клас з виготовлення «Юрашок» - це не тільки з користю проведений час. Під керівництвом досвідчених кондитерів ваш малюк потрапить наче в інший вимір. Чому сприяє і сам заклад і тематичний одяг, аксесуари (кухонний ковпак), в яких дитина відразу відчуває себе справжнім кондитером. Звичайно ж розвиток корисних навичок, зокрема дрібної моторики маленьких пальчиків, творчої уяви, таким захоплюючим методом.
У «Юрашки» кілька майстер-класів на вибір. Так наприклад дитина може взяти участь тільки в прикрасі готових виробів (такі майстер класи проводяться щогодини), або ж зануритися в робочий процес від і до. Ну і звичайно готовий пряник можна відразу ж з'їсти, або привезти як їстівний сувенір зі Львова.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп