Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Майстер-клас: Львівська майстерня шоколаду

Львівська майстерня шоколаду
Бі Тревел рекомендує

Смак Львова у місцевого населення і туристів асоціюється в першу чергу з кавою і шоколадом. Тому не дарма місто неофіційно називаю шоколадно-кавовою столицею країни.
Приїхавши до Львова відпочити, провести романтичний, сімейний, дружній вікенд - не можна пройти повз шоколадні ласощі місцевого приготування. Ну а набагато більш цікавою та захоплюючою вашу дегустацію зробить власноручне приготування знаменитого львівського шоколаду.
Цікавий і смачний майстер-клас вам проведуть досвідчені кондитери у «Львівській майстерні шоколаду».
Побувати на такому уроці буде дуже цікаво навіть найменшим туристам, адже серед них напевно не знайдеться такого малюка, який би не любив шоколад.
Майстри «шоколадного щастя» весь час будуть координувати процес, розповідаючи цікаві факти про шоколад, його користь, секрети приготування і вживання. Така творча робота напевно дуже сподобається діткам будь-якого віку, адже завдання з приготування можуть бути розділені в залежності від складності, так що навіть самим маленьким буде цікаво і захоплююче.
По завершенню майстер класу можна відразу ж спробувати результат своєї праці, доповнивши перекус чашкою ароматної кави, чаю або молочним коктейлем.
Вся продукція, яка знаходиться в закладі - виключно ручна робота, з використанням натуральних складових і традиційного виготовлення, тому термін придатності готових виробів дуже обмежений (в середньому від 6 - до 8 місяців).
Привезений шоколадний сувенір зі Львова стане відмінним сюрпризом до чаю / кави, а заодно ви розповісте рідним і близьким про те, що найбільше сподобалося і вразило.
Можливо їм теж захочеться побачити все своїми очима.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп