Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Майстер-клас: Майстерня карамелі

Майстерня карамелі

Яка дитина, та й дорослий не любить солодке? Питання скоріше риторичне. Оскільки Львів - офіційна «солодка» столиця України, тому спробувати його на смак - святий обов'язок кожного туриста, в тому числі і маленького.
Зважившись відпочити з дітьми не завжди знаєш куди можна піти і що цікавого подивитися. Львів в цьому плані ламає стереотипи, адже в місті повно цікавих місць для малюків. Одне з таких - «Майстерня карамелі».
«Майстерня карамелі» - це мережа кондитерських у Львові і ще кількох містах України і навіть ближній закордон. Спробувати солодощі в оригінальному виконанні професіоналів, приготовані на ваших очах і без шкідливих добавок - не тільки гастрономічне задоволення.
Відвідавши «Майстерню карамелі» дорослі і маленькі туристи також можуть взяти участь в пізнавальному, веселому і корисному майстер-класі, приготувавши для себе або близьких смачні солодощі.
У приготуванні карамельок використовуються тільки натуральні інгредієнти (цукор, патока, фруктові витяжки) і харчові барвники, ніякої хімії, а сам процес досить простий.
Про всі подробиці і особливості ви дізнаєтеся вже на самому майстер-класі.
Техніка безпеки та інші аспекти роботи продумані до дрібниць. Дітки до гарячих сиропів доступу не мають, власне, як і всі, крім працівників майстерні. А весь майстер-клас проходить під чітким керівництвом кондитерів.
Сам же майстер-клас - це скоріше творча робота по «ліпленню» карамельок в авторському виконанні та у відповідності з фантазіями і задумами маленьких учасників.
Організаційний досвід подібної роботи просто колосальний, тому можете навіть не замислюючись приводити свого «чомучку». Повірте візит в «Майстерню карамелі» вашому малюкові запам'ятає надовго, а вам доведеться не раз вислухати його захоплення.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп