Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Майстер-клас у «SOTU»

Майстер-клас у «SOTU»

Львів - місто контрастів, ексклюзивних місць і яскравого відпочинку. Приїхати до Львова всією сім'єю - значить відпочити всією душею, не турбуючись за діток, залишених на родичів. До того ж малюкам у Львові знайдеться чим зайнятися.
Величезна кількість майстер-класів, організованих туроператором Бі Тревел і яскравими майстернями Львова дозволять вам відпочити пару годин, а вашим діткам провести час з користю.
Так в невеликому фірмовому магазинчику "SOTU" ваші дітки зможуть познайомитися, поласувати і приготувати натуральну косметику з меду.
Компанія «SOTU" спеціалізується на виробництві натурального меду, а також косметики на основі меду. Мед, вироблений компанією - виключно натуральний, так як він не збирається з технічних рослин, а пасіки знаходяться в глибинках України. Це не широкомасштабне промислове виробництво, а ексклюзивний сімейний бізнес. У чому ви можете переконатися самостійно, спробувавши різні сорти на смак.
Медова косметика окрема розмова.
У магазинчику «SOTU» можна подивитися, спробувати і придбати вже готову косметичну продукцію, або ж приготувати її власноруч. Такі майстер-класи - суцільне задоволення не тільки для діток, а й для дорослих.
Користь від медової косметики просто фантастична, так як натуральний мед - джерело вітамінів, мінералів, мікро і макроелементів для особи, тіла і волосся. При цьому медова косметика підходить абсолютно будь-якому типу шкіри, якщо немає алергії. Медова косметика глибоко зволожує, живить і відновлює шкіру, загоює рани. А в
косметиці для тіла мед надає ще й легкий ліфтинговий ефект.
Відвідавши майстер-клас у Львові у «SOTU» ви зможете спробувати приготувати натуральний крем, мило, ароматичні свічки на медовій основі. Процес захоплює з першої секунди, а результат просто вражає. Більш приємного сюрпризу зі Львова, ніж оригінальна, натуральна і корисна медова косметика для рідних і близьких мабуть не придумаєш.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Ігри для дітей у Львові
Організація дозвілля дітей
Мандрівка для дітей
цікаві заходи для дітей
Прогулянки з дітьми у Львові
Розваги для дітей у Львові
Квест екскурсія по Львову
Екскурсії для родини у Львові
Прийом шкільних груп у Львові
Відпочинок у Львові з дитиною

Ціни для груп