loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki piesze po Lwowie - Po Lwowie na samochodzie

Po Lwowie na samochodzie

Ona dla tych kto życzy zobaczyć miasto w całej piękności i odwiedzić więcej miejsc aniżeli by potrafili przejść na wycieczce pieszej. I jeszcze jednym plusem tej wycieczki jest to że Państwo  potrafią cieszyć się pięknością miasta nawet w deszczową pogodę.

Na niej Państwo zapoznają się najwybitniejszymi arcydzieła architektonicznymi centralnej części miasta i z zabytkami, które znajdują się na dalszej odległości.

Podczas wycieczki można odwiedzić:

Główny dworzec Lwowa - historycznie, to pierwszy dworzec na terytorium współczesnej Ukrainy.; gotycką cerkiew Eliżbiety i Olgi - zabytek architektury narodowego znaczenia, który był zbudowany na początku ХХ w. w stylu gotyku, na zamówienie cesarza Austro-Węgrów Franciszka Józefa I; uniwersytety lwowskie: Politechniczny - zbudowany w latach 1873-1877  według projektu architekta Julian Oktawian Zachariewicza w eklektyczności (historyzmie) z motywami neoklasycyzmu i późnego włoskiego neorenesansu. Uniwersytet im. Iwana Franki - jeden z najstarszych we Wschodniej Europie, jego założono w roku 1661; Sala organowa która jest rozmieszczona w byłym kościele katolickim Marii Magdaleny (XVII w.), ul. Kopernika - jedna z centralnych ulic Lwowa.

Ansambl centralnego prospektu miasta - prospektu Wolności, po którym przedtem przeciekała rzeka Pełtew, na którym rozmieściły się jedne z najpiękniejszych zabudowań w mieście - Muzeum Narodowe, najstarszy hotel Lwowa - " George ", pomnik Tarasowi Szewczenku i Opera Lwowska - perła i ozdoba miasta, jest jednym z najpiękniejszych zabudowań Europy i swoistą wizytówką Lwowa i taras widokowy "Wysoki zamek".

Zapraszamy Państwa odwiedzić Operę Lwowską - perłę i ozdobę miasta, która jest jednym z najpiękniejszych zabudowań Europy. Teatr porazi zwiedzających niepowtarzalnym fasadem, udekorowanymi rzeźbiarskimi kompozycjami z motywami greckich mitów i rzeźbami muz. Attykę teatru uwieczniają trzy grupy "Sława" z pozłacaną palmową gałęzią, symbolem największej nagrody dla ludzi, którzy poświęciki swoje życie sztuce.

Cena zależy od ilości osób i trwałości wycieczek. Zabierzemy Państwa bezpośrednio z hotelu, lub w innym miejscu po uzgodnieniu.

You may be intrested in applets:
Piesze tury
Wycieczki zbiorowe
Tury zbiorowe
1 dzień

Блок після новини