Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Для дітей у Львові - Квест - Загадки львівської бруківки

Квест - Загадки львівської бруківки
Бі Тревел рекомендує

Одна з головних туристичних перлин України - Львів манить не лише неймовірно смачною кавою, шоколадом і вином. Це місто з багатою історією, архітектурою, різноманітний і суперечливий. Проте «український Париж» коштує того, щоб його хоча б раз побачити.
Час і питання бюджету - основні камені спотикання для кожного туриста. Тому дізнатися про нове місто хочеться по максимуму, витративши на це мінімум свого часу і грошей. Адже ще треба відвідати не одне культове кафе, центральну площу і т.д. В такому випадку формат квест-екскурсії - те, що потрібно.
Маршрут квест-екскурсії «Загадки львівською бруківкою» - один з оригінальних варіантів, розроблених фахівцями Бі Тревел. Ми впевнені - будь-яка екскурсія по Львову, розроблена нами - це неймовірно цікаво, захоплюючо, смачно і дуже демократично.
При проходженні маршруту "Загадки львівською бруківкою" можна побачити і дізнатися не тільки головні визначні пам'ятки, а й більш детальну історію міста, про існування якої не пишуть у підручниках. Ну і звичайно побачити Львів своїми очима - це неймовірні емоції.
Під час квесту ви активно використовуєте власні гаджети з доступом в інтернет, тому заблукати нереально. Деталі:
- Час розв'язання завдань - необмежено;
- Підказки - є;
- Відвідати сувенірний магазин або кафешку, - будь ласка.

 

Детальніше https://lviv.look.city/ua/trip?id=41

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Тури - квести
Активні тури
Корпоративні тури
Пішохідний квест по Львову
Квест екскурсія по Львову
Історичний квест
Квест бродилки в місті Львів
Квести для дітей
Проходження квестів у Львові

Ціни для груп