Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автобусні тури до Львова - Гуцульське намисто ...

Гуцульське намисто ...

День 1

Приїзд до Івано-Франківська (самостійно). Зустріч туристів представником компанії .Поселення в готель 3*.

Екскурсія по Івано -Франківську – ви відвідаєте Площу Ринок із ратушею посередині яка є серцем Івано-Франківська від його утворення по сьогоднішній день,  Вічевий майдан на якому  виграє чаруючий каскад фонтанів, що пульсує під музику, майдан Шептицького — його з легкістю   можна  називати духовно-культурним осередком міста, катедральний собор Святого Воскресіння Христового який був збудований у 1713–1722 роках як єзуїтський костел, також не залишемо поза увагою пам’ятник А.Міцкевичу.

Обід

Переїзд в Коломию – прекрасне місто з виразним австро-угорським характером забудови. Тут не просто багато старих кам'яниць ХІХ - ХХ століть, тут їх просто Безліч. Ви побачите Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринськог та єдиний в Україні усім відомий Музей писанки який занесений в книгу рекордів Гінеса.

Запрошуємо в Тисовий Заповідник «Княждвір» - казковий праліс з чаруючими ландшафтами і кришталево чистими джерелами. Відвідаєте «Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат», експонати якого розкажуть всім про історію краю, про сиву давнину. Ви зможемо потримати в руках відрізки тиса, який гордо носить назву червоного дерева або "Дерева королів" і обов'язково отримаєте незабутні враження від спілкування з незайманою природою. Повернення  в  готель.

 

День 2

            Сніданок в готелі.  Виїзд на екскурсію «В гості до гуцулів»

Містечко Косів — перлина Гуцульщини, центир народного мистецтва, де місцеві умільці створюють красу, зберігаючи багатовікові традиції. Отже, мандруючи гірськими доріжками  Косівщини, ви відчуватимете радість від пізнання Гуцульщини, на ваших обличчях поселиться посмішка, очі вбиратимуть красу, серце сповниться радістю, а слова самі проситимуться у пісню.

Переїзд в село Криворівня. Саме духовно - культурний феномен цього українського села разом із особливістю його рельєфу, що має форму гірського амфітеатру, відзначив В. Гнатюк, назвавши Криворівню „Українськими Афінами”.

Переїзд в село Верховина - село повністю відповідає своїй назві, тому що лише нижня його частина розташована на висоті 620 –640 мнад рівнем моря, а більшість - в горах значно вище. В сердці гір, можна вдосталь налюбуватися чаруючою панорамою  Карпатських  гір.  У Верховині знімали такі фільми "золотого кінофонду" Україна як "Довбуш"  та "Тіні  забутих предків"; цікавою буде екскурсія по місцях зйомок. Погостювавши у Верховині, слід також відвідати приватний музей гуцульської музики Романа Кумлика, віртуоза-скрипаля, керівника ансамблю троїстихмузик "Черемош".  Повернення в готель.

 

День 3

            Сніданок в готелі.

Виїзд до відомого курортного міста Яремче — куточок Українських Карпат де Ви зможете відпочити не лише тілом, а й душею.  Адже Яремче — це водоспади: «Пробій», «Гук», «Жонка», «Дівочі сльози», камінь і скелі Довбуша, музей етнографії та екології карпатського краю, музей ім. Митрополита А. Шептицького, церква Успіння Богородиці, дерев'яний ресторан «Гуцульщина» (збудований без жодного цвяха), 2 сувенірних ринки, вольєри з тваринами і багато інших цікавих місць та об'єктів.

Ну і звичайно ж ми просто немаємо права не відвідати хоча б однин водоспад, і звичайно ж це буде просто казковий Женецький водоспад або більш відовий як ГУК через шум, гул, що доноситься від нього. Завдяки постійному зволоженню і бризам водоспаду, рослинність тут буйна і різноманітна. Біля води можна побачити незабудку болотну, смолку білу, гравілат міський, герань Робертова і білозір болотний. Маршрут маркований: горизонтальні смуги білого кольору, у центрі - блакитна смуга.

На  цьому курорті у Вас не буде можливості посумувати, тому що в Яремчі є безліч видів відпочинк: походи в карпатські гори,прогулянки по місту, прогулянки на конях чи квадрациклах та ще бігато цікавого

Повернення в готель.

 

День 4

            Сніданок в готелі. Вільний день в Івано-Франківську.

Для бажаючих пропонуємо унікальний майстер-клас по виготовленню традиційного українського оберегу – ляльки-мотанки (40 грн). Створене власними руками лялькове диво стане для Вас чудовим сувеніром на згадку про Гуцульщину!

Виселення з готелю.

Ціна залежить від кількості осіб та тривалості екскурсій. Ми заберемо вас прямо з готелю, або в іншому місці за домовленістю.

Вас можуть зацікавити наступні програмки:
Нестандартні тури
Екскурсійні тури
Тури вихідного дня
Сімейні тури
Автобусні тури
Групові тури
Збірні екскурсії
Збірні тури
Корпоративні тури

Ціни для груп